Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі розпочався дитячий фестиваль декоративно-прикладного мистецтва

У Тернополі розпочався дитячий фестиваль декоративно-прикладного мистецтва

Вже традиційно щороку перед Великоднем у нашому місті відбувається виставка дитячого та юнацького декоративно-прикладного мистецтва «Яйце-райце». В рамках даного заходу народні майстрині проводили свої майстер-класи для вихованців чи не усіх шкіл міста.

СВІТЛАНА МИХАНЧУК, директор Центру творчості дітей та юнацтва

«Це ввійшло вже в традицію, проводять наші педагоги, які, власне, є майстрами народної творчості. У нас педагоги декоративно-прикладного відділу – 13 педагогів, які мають звання «Майстер народної творчості» (перебивка). Які, власне, володіють мистецтвом і підготовки до Великодня. Тут мається на увазі і вишивки великодні, і малюнки великодні, і оформлення кошиків на Великдень».

Малеча мала змогу спробувати себе в традиційному писанкарстві,  а також повчитись плетінню пасхальних виробів із бісеру.

ОЛЕНА ПАНКЕВИЧ, заввідділу прикладного мистецтва Центру творчості дітей та юнацтва

«Майстер-класи безкоштовні, з усіма нашими матеріалами, дітям треба просто прийти (перебивка) із 15 до 18, три години. І ми надіємося, що ми пропустимо кілька груп дітей, тобто у нас получається так, що за столом може сісти 3-4 дитини на майстер-клас».

До слова, подивитись виставкові роботи юних дарувань та взяти участь у майстер-класах можна буде і у вівторок в  Українському  домі «Перемога».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top