Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / У ТНЕУ зібралися казначеї зі всієї України

У ТНЕУ зібралися казначеї зі всієї України

У ТНЕУ відбулася розширена колегія Державної казначейської служби України. Взяли у ній участь більше шести сотень осіб. Це керівники та фахівці центрального апарату та всіх територіальних органів відомства.

Колишня випускниця ТНЕУ, а сьогодні голова Казначейства Тетяна Слюз повернулася в свою альма-матер, аби очолити всеукраїнську колегію. Однак, спершу, разом із ректором економічного університету вони посадили на  алеї почесних гостей – дерево. А саме – модрину.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор Тернопільського національного економічного університету

«Модрина – дерево сили. Ви, надзвичайно сильна жінка. Ваш життєвий шлях ще раз показує, наскільки це важливо служити народу України, служити рідній державі».

ТЕТЯНА СЛЮЗ, голова Державної казначейської служби України

«В нас, дійсно, дружні відносини склалися між Державною казначейською службою України і ТНЕУ. Тому що в нас щороку проходять курси підвищення кваліфікації. До речі, курси проходять на дуже високому рівні, приїжджають казначеї з цілої України».

Саме тому, провести розширену колегію казначеїв вирішили в ТНЕУ. Між університетом та Державною казначейською службою вже 12 років діє угода щодо вироблення спільних стратегічних орієнтирів.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор Тернопільського національного економічного університету

«Як розбудови державної казначейської служби, як підвищення кваліфікації, так і навчальних та наукових програм».

Зібралися казначеї зі всієї України, включно із Донецьком та Луганськом. Не було лише представників Криму та Севастополя. Однак, і для них місця зберегли.

АНДРІЙ КРИСОВАТИЙ, ректор Тернопільського національного економічного університету

«Коли я сьогодні побачив донецьку делегацію, хотілося перед ними схилити голову. Перед ними, перед Луганською областю, але саме велич наша в тому, що тільки в єднанні ми можемо творити добро. І саме напередодні професійного свята ви ще раз показуєте, як це важливо, служити Україні».

Під час колегії обговорили результати удосконалення нормативно-правових актів та організаційно-розпорядчих документів Казначейства. Також перспективи дії електронної системи обслуговування. А також обмінялися досвідом від участі в акції «Міняю казначея».

ТЕТЯНА СЛЮЗ, голова Державної казначейської служби України

«Ми в минулому році започаткували таку акцію – «Міняю казначея». В минулому році в нас побували керівники областей в інших областях. Вони побували мамами, батьками, а ви їхніми дітьми. А цього тижня, керівники районних і міських казначейств побували у своїх колег в інших областях».

Окрім виступів та обговорень, учасники колегії  мали можливість оглянули в холі передвеликодню виставку, яку підготували студенти економічного університету та народні умільці.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top