Ви знаходитесь: Головна / Новини / ФК «Тернопіль» планує залишитися у першій лізі

ФК «Тернопіль» планує залишитися у першій лізі

Хоч весняний сезон для ФК «Тернопіль» розпочався поразкою, муніципали поступилися кіровоградській «Зірці», однак, покидати першу лігу команда не збирається. Минулого тижня на виїзді тернополяни зіграли у нічию і готові до перемог.

АНДРІЙ КОНДЗЬОЛКА, капітан команди ФК «Тернопіль»

«В середині команди в нас був боєздатний колектив. Те, що нам не вистачало гостроти, мені здається, впереді. Зараз до нас прийшов досвідчений Андрій Шевчук і він вже влився в колектив і ці дві гри показали, що ми знайшли нападника, якого шукали і це повинно позитивно позначитися на наших результатах. В наступному домашньому матчі ми все зробимо для перемоги, будемо старатися перемогти».

ІВАН МАРУЩАК, президент ФК «Тернопіль»

«В команди є характер, в команди є, для мене важливо завжди, внутрішня сила. Дуже сильна ця внутрішня сила у цих хлопців. Тільки треба їх підтримувати. Я думаю, що ми будемо ще дійсно радуватися перемогам цієї команди».

Чималі надії керівників команди і на успіхи молодих та перспективних футболістів. На щастя, кажуть, на Тернопільщині юних талантів не мало. Серед них – брати Когути та Андрій Різник.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Ви знаєте, що в нас є педліцей, без педліцею в нас би не було нашого життя. Звідки ми беремо Когутів та Різників? Ми збираємо їх і там вдосконалюємо. Хотіли би ми зараз зробити команду у Зборові».

ІВАН МАРУЩАК, президент ФК «Тернопіль»

«Якраз на тому тижні вирішено те, що ті хлопці, які є зараз в структурі тренуються з основним складом, а не отримують тої ігрової практики, перше – грають в студентській лізі, і друге: та молодь, яка дуже цікава, Василь Петрович правильно, домовилися про те, що «Тернопіль-2-Зборів», будуть вони підтримувати, грати в чемпіонаті області. Ми це підтримали. Я думаю, для цих молодих пацанів це буде важливо, серед дорослих таку обкатку пройти».

Головна мета команди на найближчі кілька місяців – залишитися у першій лізі. Для цього потрібно набрати не менше тридцяти очок. Нагадаємо, підтримати та надихнути ФК «Тернопіль» на перемогу можна буде вже в неділю, 17 квітня. На Тернопільському стадіоні відбудеться матч із криворізьким «Гірником».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top