Ви знаходитесь: Головна / Новини / Фільм про Небесну Сотню побачили кременчани

Фільм про Небесну Сотню побачили кременчани

Фільм виробництва телеканалу ІНТБ про героїв Небесної Сотні з Тернопільщини показали ще й на Кременеччині. Саме цей район є рідним для одного з борців Революції Гідності. Село ДУнаїв, Кременецького району, увіковічнив Сашко Капінос.

В районному будинку культури зібралися учні, вчителі та звичайні кременчани на перегляд фільму «Люди. Майдан. Герої». Глядачі, як і в інших містах, з болем згадують події дворічної давності. З особливою увагу переглядають частину про їхнього земляка – Сашка Капіноса. Навряд чи, він тоді, у лютому 2014-го, думав, що дуже скоро стане Героєм, не лише для рідної Кременеччини, а й для всієї України. Однак, про те, що може загинути, рідні кажуть, знав.

ОЛЕНА КАПІНОС, мама ОЛЕКСНАДРА КАПІНОСА

«Він готовий до всього був. Так він себе готував у житті, що він за свою ідею не жалів нічого. Він готовий був покласти своє життя».

Заплакали під час перегляду фільму і глядачі в залі. Хтось знає Сашка, лише з екрану, хтось його пам’ятає ще за життя.

ОЛЕКСІЙ КОВАЛЬЧУК, міський голова м. Кременець

«Він для нас є символом нескореності, незламності, відданості державі. Тому що він казав, що Україна – понад усе, і це, дійсно, не просто слова. Це гасло – життя його. І на кожному кроці, де він був, перебував щоденно, і де він навчався, він завжди це підтверджував відповідними діями, кроками».

ТЕТЯНА, учениця 10-го класу

«Він був справжнім патріотом своєї держави. Йому кортіло змінити державу на краще. Він не побоявся поїхати і захищати її на Майдані. Я вважаю, що кожен чоловік, якщо він хоче себе вважати чоловіком, він повинен рівнятися на нього, тому, що це є героїзм».

У кожному місті, де показують фільм «Люди. Майдан. Герої» глядачі не залишаються байдужими. Навіть,  у найстійкіших очі на мокрому місці.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор сценарію «Люди. Майдан. Герої»

«Кожен сприймав, мабуть, через якусь струну в серці, яка зачепила. На меті не було викликати сльози, на меті було, все-таки, щоб люди пам’ятали. Це, мабуть, зачепити за живе, щоб ці обличчя 5-ти хлопців залишилися в пам’яті назавжди. Мабуть, це була наша місія, місія пам’ятати».

Наступним містом, де відбудеться показ фільму «Люди. Майдан. Герої», буде Бучач.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top