Ви знаходитесь: Головна / Новини / Хворого на епілепсію чоловіка, який тонув у Тернопільському ставі, врятував перехожий юнак

Хворого на епілепсію чоловіка, який тонув у Тернопільському ставі, врятував перехожий юнак

Дізнавшись про вчинок хлопця із наступного сюжету, можемо із впевненістю сказати – герої навколо. Юнак, просто прогулюючись центром міста, урятував чуже життя.

«Все було так зненацька, що навіть не було ніяких представлень, що робити, просто треба було спасати людину».

Цього хлопця звуть Володимир. І днями він разом із другом звично гуляв у центрі, як почув чоловічий крик.

ВОЛОДИМИР СКИБА, врятував чоловіка, який тонув

«Хтось плаває і щось кричить. Здавалось, що просто від того, що холодна вода. Але коли ми підійшли ближче і побачили, що людина просто тонула, він захлинався водою».

Залишивши одяг на пристані, юнак стрибнув у воду. Пригадує, у той момент чоловік вже пішов на дно. І аби витягти його, юнаку довелось пірнати.

ВОЛОДИМИР СКИБА, врятував чоловіка, який тонув

«Дістав його і помаленьку дотягнув до берега. Це було близько десь 3-4 метрів від берега. Чоловіка ми положили на бік. Він віддихався і через декілька хвилин піднявся на ноги. Полежав ще трошки, потім піднявся, такий блідний зовсім, навіть на ньому не було лиця. Здавалось, що він вже навіть не живий, але все обійшлося. Він запитав, як мене звати, і сказав: дякую вам. Сказав: добре, що я вмію плавати».

МАКСИМ МИТЬКО, друг Володимира

«Він був при свідомості, але він взагалі нічого майже не розумів. Потім вже відійшов трохи, то став. Але ще його так хитало».

Уже з приїздом лікарів, яких викликали друг Володимира й двоє перехожих, хлопці дізнались, що у чоловіка стався напад епілепсії й він впав у воду.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top