Ви знаходитесь: Головна / Новини / Цьогорічні випускники отримають атестати за звичною процедурою

Цьогорічні випускники отримають атестати за звичною процедурою

Через проблеми із електронною базою Міносвіти випускники опинилися під загрозою отримати атестати із запізненням. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила новий міністр Лілія Гриневич.

Зі сторінки Лілії Гриневич:

«Місяць тому МОН раптово змінило електронну базу, в яку мають вноситися дані про випускників для подальшого друку документів. Що з’ясувалося на нараді: нова база даних не пройшла тестування, не сертифікована, немає підтвердження, що в ній будуть захищені персональні дані випускників, немає гарантії, що база витримає навантаження, коли до неї звертатимуться тисячі шкіл. І найстрашніше – при роботі з цією базою атестати випускникам можуть бути видані не раніше липня!
Безумовно, ми не можемо цього допустити». 

А відтак у Міністерстві освіти і науки вирішили повернутися до вже перевіреної процедури. Атестати та свідоцтва, пообіцяла Лілія Гриневич, видадуть вчасно, аби випускники не мали проблем з поданням документів під час вступної кампанії.

Заспокоюють випускників і в міському управлінні освіти.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«На сьогоднішній день я хочу сказати, що атестати замовлені. Є коментар нинішнього міністра освіти Лілії Гриневич, яка сказала, що атестати будуть виготовлятися як у попередні роки, експерименти будуть провадити з наступного року. Тому не треба хвилюватися випускникам. Надіємося, що вони вчасно будуть доставлені і вручені». 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top