Ви знаходитесь: Головна / Новини / Четверта школа святкує сімдесятиріччя
Четверта школа святкує сімдесятиріччя

Четверта школа святкує сімдесятиріччя

Четверта школа святкує сімдесятиріччя від дня народження. До Тернопільського драмтеатру сьогодні з’їхалися випускники зі всієї України та з-за кордону. Директор школи зізнається, готувалися до цієї події цілий рік.

НАТАЛЯ ЛЕВЕНЕЦЬ, директор Тернопільської загальноосвітньої школи №4

«Нарешті ми написали книгу «Історія-літопис четвертої школи». Я кажу, тепер ми справжній навчальний заклад. Ми згадали все за 70 років, починаючи з 45-го року, коли було всього-на-всього 8 учнів, а повноцінно ми набрали учнів 1 вересня 1946 року, тому ми і офіційно рахуємо, саме 2016-й рік – 70 років школі. Багато всього було, багато здобутків, ми пишаємося своїми випускниками».

Аби привітати свою альма-матер з ювілеєм прийшли і перші її діти. Зараз вони вже поважні та досвідчені, але школу, кажуть, згадують з ностальгією.

МИХАЙЛО ПРИХОДЬКО, випускник школи №4 (1957р.)

«За освітою я геолог. Я працював десь 17 чи 18 років в Середній Азії. Працював у Воркуті, в Сибірі, але останні близько 35 років я в Закарпатській експедиції, в Закарпатті, м. Берегове, там база нашої експедиції. У меня до сих пор ностальгия по школе, по тем учителям, которые меня учили».

Під час святкового концерту вчителям, випускникам та батькам вручали подяки та грамоти. Адже, як запевняє Наталя Левенець, школа має ким пишатися.

НАТАЛЯ ЛЕВЕНЕЦЬ, директор Тернопільської загальноосвітньої школи №4

«Четверта школа – найкраща школа на землі».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top