Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Як постити без шкоди для здоров’я, дізнавались кореспонденти ІНТБ

Як постити без шкоди для здоров’я, дізнавались кореспонденти ІНТБ

Ми часто переконуємо себе, що відмова від м’ясних чи молочних продуктів – ключове обмеження християнського посту. Забуваючи при цьому про більш важливі вимоги цих сорока Передвеликодніх днів.

о. ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«Тому в часі Великого посту, це є той акцент, погляд на свою душу, пошук своїх духовних, кризових, проблемних ситуацій, обставин, пошук своїх гріхів і намагання очиститися, тобто звільнитися від них. Постимо не тому, що ми хочемо, скажемо, скинути лишніх декілька кілограмів нашої ваги. Відмовляємо собі у матеріальній їжі або, ми кажемо, певній якості м’ясних, молочних страв для того, щоби собі нагадати, яка є наша правдива і безцінна пожива, та божественна благодать, яка може прийти до нашого життя».

Для тернополян піст – це радше обмеження у висловлюваннях і судженнях, аніж в раціоні.

п. ОКСАНА

«Це має бути внутрішня якась настанова, духовна потреба. Не те, що я не буду їсти і все. А це має бути якась внутрішня підготовка людини до того».

п. ВОЛОДИМИР

«Ну, по-перше, всякі думки погані від себе відкидаю. Думаю тільки про добре».

п. ГАЛИНА

«Обмежую, але, мені здається, саме основне, це піст духовний, як людина себе відчуває. Ну, звичайно, менше харчуюсь, таке м’ясне я виключаю, більше каші таке от».

Тож якщо ви все ж вирішили обмежити свій раціон на ці кілька тижнів, то, будьте добрі, кажуть лікарі, подумайте і про заміну. Оскільки організм, не залежно піст це чи ні, постійно потребує корисних речовин. До прикладу, виключаючи білки тваринного походження, рекомендують замінити їх на білки рослинного походження, а ще, кажуть медики, більше вживати жирів у вигляді різноманітних олій.

ЛЕСЯ ЮРОВСЬКА, лікар-гастроентеролог Тернопільської університетської лікарні

«Під час Великого посту харчування повинно бути збалансованим. Воно має в себе включати і білки, і жири, і вуглеводи, і разом з тим мікроелементи, це вітамінну їжу. До білків рослинного походження будемо ми вживати бобові. Це – квасоля, горох, це можуть бути різні горіхи. До вуглеводів у нас відносяться це крупи різноманітні, каші з круп. І до жирів – олії оливкова, кукурудзяна, конопляна, рідкісна олія, але дуже поживна».

Також є люди, яким лікарі категорично не рекомендують дотримуватись посту. Оскільки він може нашкодити їхньому здоров’ю.

ЛЕСЯ ЮРОВСЬКА, лікар-гастроентеролог Тернопільської університетської лікарні

«Це вагітним жінкам і тим, хто годує дітей. Забороняється постити дітям і підліткам, літнім людям, які мають хронічні захворювання. Забороняється також постити особам, які мають хронічні захворювання. У першу чергу, це гастроентерологічні, як виразки шлунку, загострення гастритів, панкреатити, захворювання печінки. Люди ослабленні, люди після операції. В ендокринології  це люди, які мають цукровий діабет, їм категорично забороняється постити. Люди, які тяжко фізично працюють, їм теж забороняється постити».

Священнослужителі ж кажуть, Великий піст – це також нагода допомогти ближнім.

о. ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ

«Якщо я в цьому пості впродовж місяця відмовив собі у якихось стравах, очевидно, я зекономив якісь там блага. Правда? І я би мав цю милостиню дати потребуючій людині. Тобто добре діло зробити на благо того брата, який є поряд в моєму житті».

А тернополянка пані Галина під час Передвеликоднього посту для себе обрала одне правило.

п. ГАЛИНА

«Головне – не їсти одне одного».

Нагадаємо, цього року Великдень християни святкуватимуть 1 травня.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top