Ви знаходитесь: Головна / Новини / Із 5 травня в Україні розпочнеться весняний призов
Із 5 травня в Україні розпочнеться весняний призов

Із 5 травня в Україні розпочнеться весняний призов

Незадовго в Україні розпочнеться весняний призов. А саме протягом двох місяців, починаючи з 5 травня, близько п’ятисот юнаків і чоловіків з Тернопільщини мають відбути на строкову службу в різні куточки України. Тих же, хто призову уникатиме, чекає адміністративна і навіть кримінальна відповідальність. Також у військкоматі наголошують, призовники в зону АТО в жодному разі не поїдуть.

ПЕТРО СИРКО, т.в.о. начальника відділу комплектування та призову 

«В Указі визначено, що відправці підлягають громадяни чоловічої статі віком від 20 до 27. В населення виникає питання, чому кличуть дітей віком від 18 до 20 років. Для того, щоби вони з’явились у військкомат, прийшли медичний огляд і було визначено ступінь придатності до військової служби».

Також у військкоматі закликають зголошуватись і на службу за контрактом. Сьогодні потребують людей різних професій: від водія чи кухаря і до професійного військового.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом сягає 7 тисяч  гривень. Мінімальне на сьогоднішній день, коли він попадає в навчальний підрозділ, це 7 тисяч 38 гривень. У відповідності до вислуги років посади, на які потрапляє військовослужбовець, збільшується грошове забезпечення. І, крім того, хочу наголосити, що активна проводиться робота щодо відбору якраз у високомобільні десантні війська. У високомобільних десантних військах ще більше грошове забезпечення».

Нагадаємо, в Україні сьогодні триває демобілізація. Частина бійців, кажуть у військкоматі, вже повернулися додому.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Під час демобілізації постановки на облік у військовий комісаріат військовослужбовець стає на облік протягом 5 календарних діб. Він має з собою взяти військовий квиток, взяти припис, а також всі інші документи, які підтверджують його статус учасника бойових дій. Якщо такий статус йому був не наданий, але в нього є всі підтверджуючі документи, нічого страшного, військові комісаріати готові надати в тому чисті цей статус учасника бойових дій».

Рекомендують бійцям також додавати підтверджуючі документи про поранення.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top