Ви знаходитесь: Головна / Новини / 16 квітня у Тернополі проведуть благодійний ярмарок

16 квітня у Тернополі проведуть благодійний ярмарок

Вже завтра на Театральному майдані, з 11 до 18-ї, тернополяни матимуть змогу придбати різні види писанок, українські віночки, вишиті рушники, картини і великодні пряники.

 ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди» «Самооборони Майдану» у Тернополі

 «Один із способів, яким ми давно вже заробляємо гроші і який, впринципі, дає свій результат, на який вже була придбана не одна сотня пар берців, і навіть не один автомобіль – це є наші пряники».

Виробами тернопільських  волонтерів цікавляться закордоном, наприклад, днями свої писанки передали у Австрію та Італію. Така ж доля чекає і  на розмальовані пряники. Цього разу медяники великодньої тематики: це курчатка, зайчики, писанки, козаки й козачки із крашанками в руках.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, керівник волонтерського корпусу сотні «Вільні люди» «Самооборони Майдану» у Тернополі

 «Цей раз в нас такий невеличкий подвиг, тому що ми наважились перший раз спекти не 100 порцій, а 200, плюс в нас річниця, ми вже рік часу, тобто минулого року на Великдень ми перший раз пекли пряники».

Також планують оздобити, оскільки ярмарок буде за тиждень до Вербної неділі,  і лозу в патріотичному стилі. Виручені кошти за продані вироби підуть на потреби бійців АТО.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top