Ви знаходитесь: Головна / Новини / Абітурієнти пройшли тестування з математики

Абітурієнти пройшли тестування з математики

Абітурієнти пройшли тестування з математики. На Тернопільщині для ЗНО з цієї дисципліни працювало 11 пунктів тестування. Загалом по області зареєструвалося на випробування майже три тисячі абітурієнтів. 

Як і годиться, біля пункту тестування із ЗНО чатують і діти, і їхні батьки. Неозброєним оком помітно, що переважають хлопці, тому не важко здогадатися –  тестування з математики.

СЕРГІЙ КУНЦЬО, учень школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого

«Я планую поступати в політехнічний, мені потрібна математика. І для свого життя, хочу більше дізнатися в математиці, бо вона потрібна для навколишнього середовища. На курси ходив в політехнічний, трохи до репетитора, додаткові завдання в школі, трошки самому в Інтернеті та книжки почитав».

Абітурієнти кажуть, хвилювання намагаються швидко опанувати, адже воно при тестуванні тільки заважає.

ВОЛОДИМИР АНТОНІВ, учень школи №14 імені Богдана Лепкого

«Поганий настрій, страшно. А раптом не здам? В бурсу піду, що робити?! – Готувався? – Так, багато готувався, репетитори».

Доки аудиторії потрохи наповнюються, в актовій залі відкривають контейнер із сек’юрпаками. Перед тим, за інструкцією, при спостерігачах та поліції його витягли із запломбованого сейфу.

ГАЛИНА ЯВОРСЬКА, відповідальна за пункт тестування

«Зауважень нема? Нема, прошу, номер контейнера…»

Інструктор затверджує підписом, що контейнер неушкоджений, після чого його відкривають. Всередині – 17 сейф-пакетів із завданнями, адже в пункті тестування, що у 24-й школі зареєстровано 255 абітурієнтів. Пізніше, Галина Яворська нам повідомила, що 15 з них зрештою на тести не прийшли. Нагадуємо, окрім української мови, математика – ще один предмет, результати тестування з якого, цього року зарахують і як державну атестацію в школі. До того ж, серед тестів цього разу знову будуть відкриті питання, які багато хто очікує з побоюванням.

ВОЛОДИМИР АНТОНІВ, учень школи №14 імені Богдана Лепкого

«Дуже важкі завдання, серйозно, я проходив тогорічне ЗНО 2015 року, то останні завдання там нереально важкі. Ну, їх зробить, це останнє завдання з параметрами, то його, вчитель мій казав, репетитор досить хороший, казав, що відсотків максимально 5 може зробить».

Ходять чутки, що ці завдання, навіть, деякі вчителі з потугами кілька годин розв’язували. Однак, результати абітурієнтів будуть відомі до кінця травня, а поки запитуємо, чи спокійно пройшло тригодинне тестування.

ГАЛИНА ЯВОРСЬКА, відповідальна за пункт тестування

«В аудиторіях пройшло спокійно. В кожну аудиторію ми заходили із представником поліції охорони, ніяких порушень ми не виявили, всі працювали спокійно і ось завершується тестування і все спокійно в нас на пункті».

Відповідно жодну роботу не анулювали. Такі ж добросовісні виявилися і абітурієнти по області, заборонених додаткових матеріалів у них не було, тому тестування пройшло успішно, каже Юрій Шайнюк.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти

«В нас взяли участь у тестуванні із 2921 учасника зареєстрованого – 94,8% або, приблизно, 95%. Відсутніми на тестуванні були з математики 153 учасника. Неявка учасників відбувалася по їх власній вині».

Натомість, ті хто прийшли, намагалися використати сповна відведені 3 години. Однак, на останні, відкриті завдання декому часу бракувало.

НАТАЛЯ ГАРАСІВКА, учениця Козівської школа №1

«Я просто не встигла до останнього не встигла, навіть, дійти, але, загалом – нормально. Емоції до того, як написала були кращі, було більше надій якихось».

Щоправда, Наталя зізнається, розраховує більше на тестування з історії України, яке, до слова, відбудеться вже в цю п’ятницю 13 травня.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top