Ви знаходитесь: Головна / Новини / В центрі міста встановили паркомат

В центрі міста встановили паркомат

Тепер паркуватися в центрі, на вулиці Йосипа Сліпого буде комфортніше. Адже, там встановили вже п’ятий у місті паркомат. Таким чином, чекати, доки підійде паркувальник не потрібно, тепер можна самостійно оплатити стоянку автомобіля.

МИКОЛА МИСЕНКО, оператор паркування в м. Тернопіль

«Приймає погодинну оплату. 4 гривні за годину. Тобто, він приймає на дві-три години. Тобто, якщо нема здачі, то ті кошти, які залишилися можна перерахувати як поповнення на мобільний телефон чи, взагалі, на поповнення іншого свого рахунку. Наприклад, оплата за паркування, є збоку послуга «Оплата за паркування», людина підходить, вибирає кількість годин. Наприклад, година. Тобто, він менше, ніж 4 гривні не бере».

За кілька секунд людина отримує паркувальний талон, на якому вказано наскільки часу оплачена стоянка. Після чого цей талон потрібно залишити за вікном автомобіля, аби паркувальник бачив, що водій не схитрував.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку

«Звичайно, що мусить бути паркувальник, мусить контролювати, чи оплачено за одну годину, чи оплачено за дві години, за три і таке інше, тому що можна поставити на цілий день машину, а заплатити тільки, як за годину. Тому обов’язковий контроль. Вже були випадки, коли паркувальник викликав поліцію і поліція сприяла тому, щоб обов’язково було сплачено».

В перспективі планують такі автомати встановити на кожній парковці. А поки цю роботу і далі переважно виконуватимуть паркувальники. Скаржитися чи хвалити їхню роботу можна, зателефонувавши на гарячу лінію 067-352-6-352.

МИКОЛА МИСЕНКО, оператор паркування в м. Тернопіль

«Багато паркувальників старого зразка замінили, зараз даємо перспективу молодим хлопцям, енергійним. Шукаємо нових працівників, в першу чергу, щоб у них було ввічливе відношення до людей, щоб люди могли спілкуватися, щоб це була якась приємна, позитивна розмова».

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top