Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Депутати обласної ради зібралися на чергову сесію

Депутати обласної ради зібралися на чергову сесію

Третя сесія депутатів обласної ради розпочалася із пікетувальників та плакатів. Медики із Чортківського шкір-вендиспансеру заявили, що їхній заклад хочуть закрити. Хоч наразі в порядку денному проект «Про реорганізацію шкірно-венерологічної служби».

ТЕТЯНА КУЗЬ, головний лікар Чортківського шкірвендиспансеру

«Питання стоїть в землі, на якій розташований наш заклад. Ви знаєте, не мені вирішувати, кому має належати земля, бо земля – власність обласної ради. Але я так вважаю, диспансер, який надає допомогу трьом районам області і, навіть, більше як трьом,  потрібен, він обслуговує більше 200 тис. населення. Так, реформування має бути, я згідна, коли воно буде ініційоване міністерством. На сьогоднішній день, я так думаю, таких прямих вказівок ще немає».

Врешті голова облради Віктор Овчарук та громада дійшли згоди, що питання розглянуть на наступному пленарному засіданні. А до того його ретельно дослідять та узгодять зі сторонами. Також до депутатів звернувся головний полісмен області Олександр Богомол. Він просив переглянути кандидатури, делеговані облрадою до поліцейських конкурсних комісій, які мають займатися підбором кандидатів в поліцію.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«Обласною радою було прийнято рішення делегувати Гладчука Зеновія Омеляновича і Філя Євгена Васильовича до цих поліцейських комісій. Мною було підтримано перед МВС першу кандидатуру і було заперечено про включення до поліцейських комісій іншого кандидата».

І аби не бути голослівним, Олександр Богомол зачитав матеріали досудового розслідування у кримінальному провадженні, під час якого вдалося зафіксувати розмову підозрюваної особи із Євгеном Філем.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«Євген Васильович каже: – А ви знаєте, який я зараз ранг займаю?

Підозрюваний: – Не знаю.

Євген Васильович: – Вся міліція, я є член комісії по призначенню всіх.

Підозрюваний: – Правильно, їх треба всіх на… вигнати і нових набрати.

Євген Васильович: – Правильно, ая.

Підозрюваний перебиває: – Бо вони мене катували цілий рік, вони не хочуть зрозуміти, не хочуть, то продовжується, мене катували. Я вам кажу, хлопчики, не получиться, не получиться, бо в мене є такі друзі, як Євген Філь.

Ну і далі вони домовляються про зустріч. В кінці-кінців Євген Васильович підозрюваному нашому говорить, що він його не покине, що «ми друзі» і це добре».

Чи залишиться кандидатура Євгена Філя, та чи дослухаються депутати до звернення Олександра Богомола, буде відомо, ймовірно, вже наступного пленарного засідання. Наразі, ж обранці проголосували за виділення коштів на ліквідацію наслідків стихійного лиха, в селі Травневе Збаразького району. Там після грози школа імені Назарія Войтовича зазнала значних пошкоджень, а саме покрівля та вікна, частково підтоплені приміщення школи та садочку. А також депутати проголосували за звернення стосовно повернення Почаївській лаврі статусу державного заповідника.

о. АНАТОЛІЙ ЗІНКЕВИЧ, настоятель Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького УПЦ КП

«Настояти на тому, щоб Почаївська лавра повернулася, раз вона вкрадена насильно в часи правління Партії Регіонів, повинна бути справедливість повернення в число громади, так це святиня, яка є святинею українського народу. І тоді, таким чином, ми зможемо регулювати якийсь певний процес. Якщо – ні, то будемо мати черговий сьогодні Донецьк, Луганськ і тому подібне».

ІВАН КОВАЛИК, активіст «Самооборони Майдану Тернопільщини»

«Останнім часом, виникає дуже багато суперечностей, з тим, як туристи і віряни відвідують Почаївську Лавру. Оскільки, там знаходяться люди сумнівної зовнішності. Щоб здійснили перевірку ліцензій цих осіб, на предмет того, чи вони можуть здійснювати охорону, що це за люди. Запропонувати і вимагати від ГУНП в області зробити на території Свято-Успенської Почаївської лаври постійні патрулі».

Також депутати вирішили поновити роботу тимчасової контрольної комісії Тернопільської облради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в Почаєві УПЦ Московського патріархату. А ще звернулися до Верховної Ради та Кабміну щодо розірвання всіх торговельних зв’язків з країною-агресором Російською Федерацією.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top