Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дітям учасників АТО організували день веселощів та розваг

Дітям учасників АТО організували день веселощів та розваг

До Дня матері тернопільська «Солідарність» влаштувала дітям учасників АТО поїздку в розважальний центр. І хоч свято матусь, все ж, чи не найбільший подарунок для мам – бачити своїх діток щасливими. Аби малеча отримала чималий заряд ендрофінів, їх чекала насичена програма. Зокрема, більшість дітей вперше грала  в боулінг, а дехто, навіть, зумів вибити страйк.

ГАЛЯ, 10 років

«Це гра – боулінг, її треба грати: кидати м’ячем і збивати кеглі. – Вдається збити всі кеглі? – Так».

 ДІАНА, 12 років

«Тільки що забила перший страйк, перший раз граємо. Дуже подобається, враження гарні, грається легко, дається з першого разу».

НАДЯ, 12 років

«- Тобі також вдається вибивати страйк? – Не дуже, але стараюся».

Впевненіше себе почувають хлопці. Кажуть, бути меткими допомагає футбол.

 ВОЛОДЯ, 11 років

«В нас з Іллею – нічия».

Однак, більше, ніж боулінг, малеча очікувала похід в кінотеатр і на ковзанку. До слова, таку акцію дітям учасників АТО, порошенківці проводять не вперше і сподіваються, що й не востаннє.

МИКОЛА ТВОРИШ, головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Борщівської райдержадміністрації

«Це три райони: Борщівський, Чортківський і Заліщицький. До поїздки так само були районні адміністрації причетні, хтось автобус виділив, хтось дав гроші на бензин. Правда, ми не всіх взяли, що могли взяти, бо одні задіяні сьогодні в урочистостях, ви знаєте, що тривають, діти багато виступають. Не вдалося нам всіх забрати, але нічого, далі буде ще краще».

РОМАН ШИПІТКА, керівник Заліщицької організації «БПП «Солідарність»

«Ми хочемо показати цим дітям, щоб вони бачили, що за них ніхто не забуває і держава пишається їхніми батьками, тим внеском, які зробили їхні батьки, в той непростий час на теренах нашої держави».

 

Автор: INTB_TE

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top