Ви знаходитесь: Головна / Новини / Студенти-дизайнери представили більше трьох десятків авторських колекцій одягу

Студенти-дизайнери представили більше трьох десятків авторських колекцій одягу

Відділення дизайну Галицького коледжу вже  не вперше організовує конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива». Цьогоріч свої роботи представляли учасники з різних куточків України.

 НАТАЛІЯ ЮЩАК, завідувач відділення дизайну Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола

«До нас з’їхалися учасники з  різних куточків України це: Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Вишниця, ну і наші тернопільські заклади приймають участь і Хмельницький національний університет. В цьому році бере участь в нас дев’ять навчальних закладів, 33 колекції буде виступати на цьому конкурсі. Молоді дизайнери представляють свої колекції, свої творчі здобутки в чотирьох номінаціях: «Фольк», «Прет-а-порте» «ProArt» і «DeLuxe»

Студент-дизайнер зі столиці розповідає, ще з минулого року мав на меті взяти участь у цьому конкурсі. Запевняє тут відчувається конкуренція, адже всі учасники сильні та креативні.

ІВАН КОЩАВКА, учасник конкурсу (м. Київ)

«Представляю свою колекцію з п’яти моделей, називається “Night of Light”, переклад «Лицарі світла», в номінації «ProArt». На моїй колекції є певні цитати, які нагадують за що варто жити, тобто це нагадує людям, щоб вони не забували цінності, які допомагають».

Над створенням своєї колекції хлопець працював кілька місяців.

 ІВАН КОЩАВКА, учасник конкурсу (м. Київ)

«Також я розроблював свій власний дизайн взуття, все розроблював, конструював. І я розробив також такі аксесуари, як портфелі. Два портфеля, одна сумка, і це все також я зробив власноруч, як і одяг».

Показ студентських колекцій розпочали символічно, представивши традиційні старовинні українські костюми із приватної колекції. Таким чином організатори вирішили показати, як зароджувалася українська мода.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top