Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / У Тернополі роблять пішохідні переходи безпечнішими

У Тернополі роблять пішохідні переходи безпечнішими

 

Додатковим освітленням пішохідних переходів у Тернополі займаються уже кілька років. Це роблять для того, щоб вони були безпечнішими. Водії з досвідом кажуть, сьогодні проблеми ще є,  однак, це стосується лише окремих ділянок.

 ВІТАЛІК, таксист

«Відносно в Тернополі з дорогами більш-менш нормально, є там деякі проблемні дороги, це вулиця Бродівська, вулиця Текстильна, об’їзні дороги, які частково освітлюються або там навіть, мало освітлюються. Сама і дорога погана, і вихід пішоходів».

 ІГОР, таксист

«Знаю так переважно зараз освітлюють так. Ну небезпечні там переходи, то в нас де?, На Злуках, там вулиця Злуки, що небезпечні там є. Ну переважно там, де знаєте, де немає зебри, воно всюди не освітлюється нормально. Є знак – немає зебри. Так само на Текстильні вулиці там».

Що стосується Текстильної, то  комунальники запланували цю проблему вирішити вже до кінця серпня. Проте є місця, де встановлення додаткового освітлення, потребуватиме  більше часу та коштів.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

 «Є такі місця, які, скажемо, не облаштовані, ні стойками, ні стійками, ні, скажемо, електроживленням. Для того треба також і витрачати більш значні кошти».

До слова, лампи встановлюють спеціальні, які дадуть змогу водіям заздалегідь побачити «зебру». Зокрема, зазначають комунальники, першочергово облаштують переходи на небезпечних ділянках і там, де найінтенсивніший рух. До кінця року у місті планують освітлити  тридцять два об’єкти. На це виділили півмільйона гривень.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, заступник начальника управління, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури  міського управління ЖКГ

 «Лучаківського на Дружбі, Дружба, 9 – ресторан «Пекін», перехід, Шептицького –  вулиця Живова, знову ж таки, «Збруч», Текстильна  «Центр зайнятості», Микулинецька, Купчинського, Корольова, Володимира Великого, Леся Курсаба, Тарнавського, Лесі Українки».

Освітлять переходи також на вулицях Острозького, Кривоноса, Миру, Вояків дивізії «Галичина»,  Крушельницької, Шпитальна, Котляревського та Руська.

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top