Ви знаходитесь: Головна / Новини / Євген Філь очікує вибачень від головного поліцейського області

Євген Філь очікує вибачень від головного поліцейського області

На останній сесії обласної ради, Олександр Богомол звернувся до депутатів із проханням замінити одного з делегованих ними кандидатів до конкурсної комісії. Вона має займатися відбором претендентів на вакантні посади до поліції або ж підвищеннями. Як членів цієї комісії депутати запропонували – Зеновія Гладчука та Євгена Філя. Щодо першого, Олександр Богомол претензій не має, а от кандидатуру другого запропонував переглянути. Пояснив своє прохання отриманим записом телефонної розмови Євгена Філя та, як згодом з’ясувалося, Ігоря Вардинця, який є підозрюваним у кримінальній  справі.

 ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області

«В ході досудового розслідування нами було проведено ряд слідчих дій, під час однієї з яких було встановлено розмову між підозрюваним і шановним представником обласної ради Філем Євгеном Васильовичем. Я б хотів зачитати цю розмову. 

Євген Васильович каже: – А ви знаєте, який я зараз ранг займаю?

Підозрюваний: – Не знаю.

Євген Васильович: – Вся міліція, я є член комісії по призначенню всіх.

Підозрюваний: – Правильно, їх треба всіх на… вигнати і нових набрати.

Євген Васильович: – Правильно, ая.

Підозрюваний перебиває: – Бо вони мене катували цілий рік, вони не хочуть зрозуміти, не хочуть, то продовжується, мене катували. Я вам кажу, хлопчики, не получиться, не получиться, бо в мене є такі друзі, як Євген Філь.

Євген Васильович: – Ви чуєте, хто я зараз є?

Підозрюваний: – Я знаю, ви голова комісії.

Євген Васильович: – Ну, я думаю, я не голова, але…

Ну і далі вони домовляються про зустріч. В кінці-кінців Євген Васильович підозрюваному нашому говорить, що він його не покине, що «ми друзі» і це добре».

Після чого Олександр Богомол попросив депутатів облради замінити кандидата в комісію, на більш об’єктивного. Натомість, сам Євген Філь вважає, оприлюднену телефонну розмову вирвали з контексту та змонтували.

ЄВГЕН ФІЛЬ, один з кандидатів до конкурсної комісії

«Вся та розмова була змонтована. Я до нього кажу: – Ви знаєте, який я зараз ранг займаю? Кажу, я в міліції, член при призначенні… комісії. Він до мене каже: – О, добре, треба їх всіх повиганяти. – я кажу: – Правильно, непорядні міліціонери мають піти. Ну, були ще якісь слова сказані крім того.  Це є втручання в моє особисте життя. Я маю право говорити. По-перше, якщо я, навіть, там щось сказав, ніяких конкретних дій з моєї сторони не могло бути. Я скажу, давайте зараз вишлемо всіх москалів десь на місяць, то це означає, що завтра це вирішиться? Я би хотів з радістю, щоб так сталося, але воно не станеться».

Зараз Євген Філь каже, очікує публічного вибачення від керівника поліції області, а також зняття питання на наступній сесії облради щодо заміни його кандидатури в складі комісії.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top