Ви знаходитесь: Головна / Новини / 5 травня стартує ЗНО
5 травня стартує ЗНО

5 травня стартує ЗНО

Майже 6700 учасників по всій області 5 травня прийдуть на тести з української мови та літератури. Для цього на Тернопілищині створили 28 пунктів тестування. Однак, головне, нагадують, не запізнюватися, бо нікого після 11-ї не впускатимуть. Також треба мати всі необхідні документи, тобто запрошення, сертифікат ЗНО та паспорт чи свідоцтво про народження.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

«Пропуск учасників буде розпочинатися об 10 годині 15 хвилин і триватиме до без десяти одинадцята. Не варто запізнюватися, бо того, хто запізниться в пункт тестування не допустять. Не будемо пропускати учасників, які не мають оригіналів документів, а лише ксерокопії. З ксерокопіями допускати до пунктів тестування учасників ми не будемо».

Брати з собою рекомендують декілька ручок та воду, адже тестування триватиме кілька годин. Водночас, нагадують, користуватися додатковими приладами чи матеріали під час тестування суворо заборонено.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

«В нас в пункті тестування буде технологічна перерва і в кожну аудиторію по черзі будуть приходити відповідні служби, працівники, в тому числі працівники служби охорони з металодитектором і кожен учасник буде перевірятися металодитектором на наявність чи відсутність у нього заборонених пристроїв: електронних, зчитувальних, копіювальних, і, відповідно, мобільних телефонів».

Якщо ж в когось виявлять ці прилади чи матеріали, то учасник не зможе продовжити тестування, роботу одразу анулюють. До того ж, вступна кампанія для цієї особи буде цьогоріч завершена, адже українська мова та література – обов’язковий сертифікат при вступі до вищого навчального закладу.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top