Ви знаходитесь: Головна / Новини / До кінця червня триватиме призов на строкову військову службу

До кінця червня триватиме призов на строкову військову службу

Близько чотирьохсот юнаків вже відправили від початку призову на місця проходження служби. За словами обласного військового комісара призов, наразі, проходить без зривів.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«Залишається в районі 100 чоловік за наступні 2 дні подати. Йдемо до завершення, якраз до кінця червня призов має бути завершений. Ще раз наголошую, що однозначно, категорично заборонено залучати строковиків до виконання бойових завдань в зону проведення АТО, будь-яких бойових дій».

Для прикладу, призовники можуть служити в Прикордонній службі.

МИКОЛА ЛЮБЕЦЬ, представник Державної прикордонної служби України

«Після призову вони будуть направлятися до навчальних центрів підготовки спеціалістів. Це Черкаський навчальний центр підготовки молодших спеціалістів, де будуть готувати патрульних, кухарів, зв’язківців, водіїв, а також інших спеціальностей, кінологів. І після проходження даної підготовки, для різних спеціальностей вона складає від місяця до трьох місяців, вони будуть направлятися для подальшого проходження служби безпосередньо у підрозділи охорони державного кордону».

Після 3-х місяців проходження строкової військової служби військовослужбовці мають право укласти угоду про службу за контрактом. До слова, набір триває. Зокрема чималий перелік вакантних посад у 44 арт-бригаду.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військкомату

«Водії, досить багато, в районі 300 чоловік, розвідники, механіки-водії, командири гармат, головні сержанти, кухарі – 13 чоловік. начальники радіостанцій, ремонтних спеціальностей – 36 вакантних посад. Є необхідність в 16 медичних спеціальностях, зв’язківці, порядку 64 чоловік, інструктори, такелажники. Також пріоритетним завданням для Тернопільської області стоїть укомплектування розвідувального батальйону, з місцем дислокації в Рівному і військової частини у Володимир-Волинську».

Для розвідувального батальйону у Рівному потрібні снайпери, розвідники, кулеметники, навідники, механіки-водії, гранатометники.

 

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top