Ви знаходитесь: Головна / Новини / Жителі села Петриків пікетували районну раду

Жителі села Петриків пікетували районну раду

Незадоволені мешканці села Петриків кажуть, в процесі розширення меж села депутати райради відкинули їх аж на півроку. На черговій сесії вони вирішили не розглядати дане питання. Люди з плакатами та обуренням прийшли під стіни райради, кажуть, хочуть лише мати можливість законно будувати на власній ділянці.

МИХАЙЛО ОЛІЯР, представник громади села Петриків

«5 років ми вже боремося про внесення змін до меж населеного пункту. Ми вже пройшли не одну інстанцію, не один кабінет. Документи, які ми подали сьогодні для розгляду районної ради, пройшли вже стільки перевірок, що там вже придертися, повірте, немає до чого. Але руками районних депутатів є намагання не допустити розгляду цього важливого питання. Вигадуються різні причини, я не знаю, звідки їх беруть».

Однак, пікет жителів села Петриків не увінчався успіхом. Питання депутати таки не включили в порядок денний, а перенесли на наступну сесію. Кажуть, ця тема потребує доопрацювання та додаткової інформації, зокрема стосовно оптового ринку, який також відійде до складу села.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Правда

    Шановна громадо району! Зміна меж населеного пункту-це черговий скандал та обман простих людей. Перш ніж робити зміни меж села потрібно зробити інвентаризацію землі і притягнути земельних злодіїв до відповідальності.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top