Ви знаходитесь: Головна / Новини / На «Галицькій дефіляді» будуть страви з диких рослин

На «Галицькій дефіляді» будуть страви з диких рослин

Вже на вихідних тернополян чекає гастрономічне свято «Галицька дефіляда». Цього року гостей вирішили ще більше здивувати, тому, розповідають організатори, підготували насичену програму. 

Розпочнеться фестиваль «Галицька дефільяда» в парку Шевченка 17 червня, «зеленою» п’ятницею. Саме в цей день на гостей свята чекають майстер-класи з приготування страв з дикорослих рослин.

ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»

«Коли на городі все, що не повиростало, мати-й-мачуха, лобода є в полі чи в лісі. Ми її назбираємо, помиємо, покришимо і навчимо тернополян добувати вітаміни, власне, з цих продуктів».

Другий день буде «ситним», страви переважно із домашньої птиці, за рецептами Дарії Цвек. А останній день фестивалю пройде під назвою «солодкої» неділі.

ІГОР МАМУС, співорганізатор «Галицької дефіляди»

«Багато господинь зголосилося. Здається, у нас вже є 25 господинь, які будуть змагатися, хто з них найкраща. Змагатися у приготуванні печива, сухого печива. Журі буде визначати переможця, після того, печиво роздадуть тернополянам і вони також зможуть скуштувати печиво разом з чаєм, з кавою у цей день».

Не обійдеться і без музики. На літній естраді парку гостей фестивалю чекатиме денна та вечірня програми.

ОЛЕГ МАКОГІН, співорганізатор «Галицької дефіляди»

«На денній сцені будуть відбуватися всілякі різноманітні події, де будуть приймати участь і діти, і колективи, які зголосилися і хочуть показати свою творчість тернополянам. А вечірня програма буде складатися переважно із гуртів. Перерважно етно-рок, Етно-поп».

Буде і чимало оригінальних конкурсів; хто швидше наліпить вареники, хто швидше їх з’їсть або понадкушує яблука. Кажуть, буде багато призів та частувань. До слова, є у фестивалю і свій символ –  «Кібер-вуйко».

МИХАЙЛО ГРОСУЛЯК, співорганізатор «Галицької дефіляди»

«Кібер-вуйко», він буде зеленого кольору. Наш чоловічок буде прекрасний, який нам підкинув, сусід мій. Він буде мати десь 12-15 метрів висоти. Тримати певні атрибути, вилка така, як пів того стола, і друга буде ложка така».

І додають, брати з собою на фестиваль потрібно гарний настрій та апетит, а враження – гарантовані.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top