Ви знаходитесь: Головна / Новини / Основна сесія ЗНО підходить до завершення

Основна сесія ЗНО підходить до завершення

Основна сесія ЗНО підходить до завершення. Вже від сьогодні розпочалася додаткова сесія для тих, хто з поважних причин не з’явився в пункти тестування. Однак, паралельно відбувається розгляд і апеляційних заяв.

Майже шість сотень абітурієнтів в області склали в понеділок тестування з фізики. Однак, мали змогу це зробити далеко не всі охочі.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

«Значна кількість учасників тестування, в тому числі з фізики була не допущена у зв’язку із не подоланням порогового балу з української мови і літератури. Маємо одне порушення процедури проведення тестування. Під час виходу з аудиторії, в одного учасника було встановлено, що він має при собі заборонені засоби».

Попереду ще тестування з хімії та географії. Паралельно вже відбувається розгляд апеляційних заяв тих, хто з оцінкою за тестування не погоджується. Однак, є чимало випадків, кому у задоволенні апеляційної заяви – відмовляють.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти

«Всі апеляційні заяви розглядаються, але задовольняють дуже велику кількість. Це пов’язано з тим, що або апеляції неправильно оформлені, або нема підстав для того, щоб переглянути результати тестування. Спеціалісти українського центру вважають, що результати об’єктивні, а саме ті, які отримали учасники тестування на своїх персональних сторінках».

Графік розгляду апеляційних заяв затверджений центром оцінювання, а  на сайті розміщена інформація із списками учасників тестування, чиї заяви в процесі розгляду.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top