Ви знаходитесь: Головна / Новини / У Тернополі розпочалися заняття у літньому Науковому таборі для школярів

У Тернополі розпочалися заняття у літньому Науковому таборі для школярів

У Тернополі вперше організували літній Науковий табір для школярів. Ініціатори зазначають, мета такого проекту: показати дітям, що наука може бути простою і цікавою. Наразі сформували групу з 18 дітей, віком від 9-ти до 13-ти років.

 ІРИНА НЕСТЮК, директор Молодіжного центру праці

«Вперше у Тернополі організовуємо Науковий табір, «Молода Просвіта» спільно з Молодіжним центром праці. Табір розрахований для дітей віком від 6 до 13 років. Програма дуже насичена, цікава, це і наукові заняття, мистецькі майстер-класи, також англійська мова з носієм мови. І багато прогулянок, різних ігор і заняття з програмування».

Юні науковці в процесі занять опановуватимуть ази конструювання, інженерії, робототехніки та програмування.

НІШАТ МХАМУД, волонтер Корпусу Миру США

«Інженерія, скетч програмування, я також робила на комп’ютері. Вони будуть робити ігри на комп’ютері і також вони будуть робити різні експерименти: хімія, біологія. І також я маю англійський урок».

На день заплановано по чотири різні заняття, для прикладу, на першому вчаться конструювання.

 ПАВЛО, учень літнього Наукового табору для школярів

«Мені цікаво, як ми будемо розробляти там відеоігри, там інженерія, наприклад, робототехніка. Я трохи знаю, як там конструювати, малювати і всяке таке. – А ти зараз що малюєш? – Міст малюю. Ну мені сподобався цей і я ще хотів сам щось домалювати своє ще до цього мосту».

 КАТЯ, учениця літнього Наукового табору для школярів

«Ми його спочатку намалюємо з одної сторони і другої, а потім паличками склеїмо. – А покажи, якими паличками? – Зубочистками звичайними. – І скільки вам їх потрібно, щоб зробити міст? – 60. – А ти собі вибрала, який ти будеш робити? – Ось цей. Тільки я його трохи обробила. – Як? – Тут домалювала ще такі палички і ножки».

Заняття триватимуть протягом двох тижнів. Наступна, молодша група, почне навчання з 27 червня.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top