Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / У Тернополі триває реконструкція амбулаторії сімейної медицини

У Тернополі триває реконструкція амбулаторії сімейної медицини

До кінця липня планують відкрити оновлену амбулаторію сімейної медицини на бульварі Куліша. Раніше даний заклад міг прийняти 5 тисяч пацієнтів, після реконструкції амбулаторія зможе обслуговувати до 20 тисяч осіб, розповідає міський голова Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Попит від населення є, тому було прийнято рішення виділити додатково – це близько 1,5 млн. гривень, для того, щоб провести ці ремонтні роботи, збільшити кількість людей, які можуть бути тут обслуговувані».

Сімейні лікарі оновленої амбулаторії зможуть обслуговувати 8 дільниць, каже головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги.

МИКОЛА МЕДВІДЬ, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги:

«Тут передбачена така можливість, будуть приймати тут на місці, профільні спеціалісти з міської поліклініки №2, але це в майбутньому, ми в плані експерименту це попробуємо, побачимо чи це є виправдано чи це користується попитом і думаю, якщо це буде добре для пацієнтів наших, то досвід поширимо і на інші амбулаторії».

До слова, ця амбулаторія вже четверта у нашому місті. Раніше подібні заклади відкрили на масивах «Дружба», «Східний» та на вулиці Бродівській.

 

Автор: Тетяна Созанська

Тетяна Созанська

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top