Ви знаходитесь: Головна / Новини / Восени в Угорському парламенті відбудуться Дні Тернопілля

Восени в Угорському парламенті відбудуться Дні Тернопілля

Восени в Угорщині відбудуться Дні Тернопілля. Орієнтовно в жовтні Тернопільська область презентуватиме свій потенціал в Угорському парламенті.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Для нас це буде десь можливість презентувати наш економічний потенціал, інвестиційний потенціал і дасть можливість залучити додаткових потенційних інвесторів з Угорщини в економіку Тернопільщини. Я думаю, що такі кроки надзвичайно важливі, тим більше, що в нас планується на осінь дуже заходів, які будуть спрямовані на популяризацію Тернопільщини за кордоном, зокрема, йдеться виставку у Варшаві, економічну виставку. А також заходи пов’язані з презентацією Тернопільщини в парламенті Європейського Союзу».

Степан Барна зазначив, цей захід стане здобутком інвестиційного форуму, котрий відбувся в Тернополі в травні. Тоді в наше місто з’їхалося чимало делегацій і результати не змусили на себе довго чекати.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Сьогодні в мене була делегація представників бізнесу Польщі з міста Ключборка, це представники приблизно 15 фірм, які цікавилися інвестиційним потенціалом Тернопільської області. Більше того, вони сьогодні якраз працюють в Тернопільській області і десь завтра вони планують повернутися назад з тим, щоб ще додатково залучити людей, котрі могли би вивчити потенціал Тернопільщини з точки зору результатів і перспектив розвитку власного бізнесу в області».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top