Ви знаходитесь: Головна / Новини / В області збільшилася кількість грабежів

В області збільшилася кількість грабежів

Жителів області в цьому році почали частіше грабувати. Кількість грабежів збільшилася на 42%. Щоправда, як зазначає головний полісмен області Олександр Богомол, правоохоронцям вдається успішно розкривати ці злочини.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Більша половина грабежів розкрита. Було в цьому році затримано декілька груп, які займалися пограбуваннями. Це в основному мобільні телефони, гроші, золоті ланцюжки. От сьогодні зранку також по Транспортній є ривок золотого ланцюжка. Групи з декількох молодих людей, які вичікували своїх жертв, знаходили жертв не захищених, таких, які були в алкогольному сп’янінні. А також молодих людей, які ставали жертвами цих злочинів».

Окрім цього, правоохоронці відкрили близько семи десятків кримінальних проваджень пов’язаних із незаконним поводженням із зброєю та боєприпасами.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Вилучено 14 одиниць вогнепальної зброї, 1457 набоїв, 7 одиниць холодної зброї, 2 кг вибухівки, 7 вибухових пристроїв. Буквально вчора в особи вилучають гранату Ф-1. Сучасна, не Другої світової війни і це досить турбує нас і населення, коли такі речі є в побуті».

Найбільша кількість злочинів, що зареєстрували в області, траплялися саме в Тернополі. За словами Олександра Богомола, в місті стається близько половини правопорушень. Аби роботу правоохоронців зробити ефективнішою, обласний центр розбили на п’ять районів, в кожному з яких буде своя поліцейська станція. Одна така вже працює на залізничному вокзалі. Ще одна буде на ринку, а також на Східному та Сонячному масивах, в центрі та на Дружбі.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області

«Це в нас місто чорним поділено на 5 частин. І залізничний вокзал – це шоста поліцейська станція. Такі маленькі відділення, які будуть працювати на цих територіях, які будуть знати цю територію, будуть знати контингент, будуть знати інформацію про всі притони, про всі проблемні місця, на цих територіях. Я думаю, що це дасть свій позитивний результат».

Вже найближчим часом місцеві поліцейські станції відкриють. Там працюватиме близько десяти правоохоронців. Нагадуємо, наразі управління знаходиться на стадії реформування. За підсумками атестації працівників першої та другої категорії,  двадцять підлягають звільненню.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top