Ви знаходитесь: Головна / Новини / В парку «Топільче» відновили спортивний майданчик

В парку «Топільче» відновили спортивний майданчик

В парку «Топільче» відновили спортивний майданчик. Там облаштували нове штучне покриття. Тепер вихованці тернопільської ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, як мінімум 10 років матимуть поле для тренувань.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«Даний майданчик був встановлений ще в 2004-му році, за кошти міністерства. З того часу покриття штучне – трава не змінювалася, вона зносилася. Мала не привабливий вигляд і вже втратила свій функціонал, тому в цьому році, за кошти міського бюджету було повністю замінено покриття, встелена нова штучна трава».

Пізніше на майданчику також встановлять камери відеоспостереження. Окрім цього вже планують капітальне оновлення тренувального поля поблизу майданчика.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту

«Перестелити повністю натуральний газон, встановити системи автоматичного поливу. Облаштувати дренаж самого поля, огорожу. На цьому стадіончику будуть невеличкі трибуни глядацькі і освітлення».

Роботи орієнтовно розпочнуть в серпні, аби вже восени там відбулися першу тренування. До слова, також у цьому році планують відновити спортивні майданчики тернопільських шкіл.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top