Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі вперше відбувся Кубок України з картингу

В Тернополі вперше відбувся Кубок України з картингу

У Тернополі вперше відбувся Кубок України з картингу. Нагадаємо, нещодавно в місті оновили трасу картодрому, яка тепер дозволяє проводити не лише обласні, а й всеукраїнські змагання. На цей раз нагороди виборювала учнівська молодь.

Близько ста двадцяти пілотів віком від 5 до 18 років з’їхалися зі всієї країни в Тернопіль, аби вирішити, хто кращий кермувальник. Кубок України з картингу тривав упродовж трьох днів.

ІВАН  КИЯНІЧЕНКО, генеральний секретар Федерації картингу України

«Первые соревнования прошли в Камянце-Подольском, 15 мая. И сегодня в Тернополе Кубок Украины.  Соревнования проводятся в 8-ми классах картов. 4-е из них – детские, 2 – взрослые и 4-е класса – юношеские».

Для Саші з Луцька ці змагання не перші, каже, має настрій веселий, а сам налаштований тільки на перемогу. Зрештою, кілька призових місць він виборов ще у перший день гонок.

САША, 10 років, м. Луцьк

«Два заїзди тренувальних, але я їду в двох класах, то чотири і фігурка була ше, то вийшло 5 заїздів. Друге місце і третє у фігурці».

На питання, про що думає, коли в карті, зізнається:

САША, 10 років, м. Луцьк

«Що виграєш, головне не вилетіти,  а там, як доїдеш».

Нашу область на змаганнях представили одразу кілька команд. Тернополяни, хоч не у лідерах. Однак, і задніх на змаганнях вони не пасуть.

ЮРІЙ ПЕТЬКО, керівник гуртка картингу в м. Тернопіль

«Так, як я перший рік на роботі. Ну і вже з цим учасником, що я зараз виставляю, ми перший чемпіонат поїхали в Кам’янець-Подільський, учнівської молоді, і він там завоював перше місце, в свому класі. Це Лукащук Денис. Команда молода, формується».

Тому долучитися до неї закликають охочих тернополян, віком від шести років. Звертатися можна в Тернопільський обласний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top