Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернопіль з’їхалися готельєри та ресторатори з різних куточків країни

В Тернопіль з’їхалися готельєри та ресторатори з різних куточків країни

Ресторатори та готельєри з різних куточків країни побачать Тернопіль та туристичні цікавинки області. А головне, поділяться з місцевими працівниками готельного та ресторанного сервісу власним успішним досвідом. «Форум Гостинності» цьогоріч вирішили провести у «файному», адже місто також вже має чим ділитися.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник відділу туризму ТОДА

«Серед спікерів є Михайло Гросуляк, є Ігор Мамус, є Ігор Парій, представники Гільдії рестораторів і члени Туристичної асоціації Тернопілля. Ті люди, які досягнули досить високого рівня і, які готові ділитися своїм досвідом, які зацікавлені в тому, щоб не такі, але подібні заклади також створювалися і розвивалися, бо їх забагато не буває. Чим більше їх буде, тим ми будемо цікавіші, туристичний потік буде збільшуватися».

Особливо цінний досвід представників з Одеси, де сфера гостинності розвинена чи не найкраще. Спікер форуму Юлія Косенко в Тернополі вперше, враження, каже, місто вже справило.

ЮЛІЯ КОСЕНКО, експерт та тренер з сервісу

«Я чесно, перший раз в житті почула і побачила, що це місто єдине в Україні, в якому є озеро в самому місті.  Дуже гарне місце, справді, дуже гарне».

Юлія Косенко, знає про те, що потрібно робити, аби люди, які приїжджають у готель – там і залишились. Про це вона розповіла і під час свого виступу.

ЮЛІЯ КОСЕНКО, експерт та тренер з сервісу

«По-перше, це треба загальне бажання, в тому числі міської влади. Треба дуже багато зробити, для того, щоб була можливість приїхати. Багато є міст, на приклад, ми проводили подібні форуми в Чернівцях. Чернівці дуже гарне місто. Але туди неможливо добратися. Там є тільки один потяг, зараз от запустили аеропорт. Доріг немає, потягів немає, нічого немає».

Тернопільщина наразі починає активно розвиватися у напрямку туризму. Але необхідно створити ще чимало об’єктів сфери послуг, оскільки, що показувати та чим зацікавити край має.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, начальник відділу туризму ТОДА

«Якщо не брати до уваги, власне, місто Тернопіль, яке достатньо розвинене в цьому напрямку. Є проблема, щодо кількості і якості таких закладів в малих містах і, взагалі, в нас в області. На форум запрошені члени Туристичної асоціації Тернопілля, які займаються готельно-ресторанним бізнесом. Я думаю, це дозволить покращити ту інфраструктуру, яка є і, звичайно, передати досвід тим людям, які хочуть розвиватися в цьому напрямку».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top