Ви знаходитесь: Головна / Новини / Галицький коледж випустив ще майже дві сотні фахівців

Галицький коледж випустив ще майже дві сотні фахівців

Галицький коледж випустив ще майже дві сотні фахівців. Це вже 19-й випуск закладу. І як зізнається директор коледжу Марія Баб’юк, дві третини випускників вже працевлаштовані.

МАРІЯ БАБ’ЮК, директор Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Ще будучи на практиці випускники ресторанного обслуговування, вони вже всі стовідсотково мають роботу. Напрям «дизайн» працевлаштований. Напрям «програмна інженерія» працевлаштовані. Зимою ми випускали «туризм», працевлаштовані. Вони ж тільки перший диплом отримують, диплом «молодшого спеціаліста», в майбутньому це буде диплом «молодшого бакалавра» називатися, за новим Законом про освіту. Але вони вже всі мають місце роботи. Є випускники, які йдуть в Києво-Могилянську академію, в КПІ – київський університет, в наш технічний університет, наш економічний університет, дуже в різні».

Вже з планами на майбутнє і випускниця видавничої справи та редагування Ірина Процюк. Каже, продовжить навчання по своїй спеціалізації в Академії друкарства у Львові, а паралельно шукатиме роботу.

ІРИНА ПРОЦЮК, випускниця

«Ну, як  і більшість з нас, тому що ми вже хочемо якомога швидше почати працювати і застосовувати свої знання на практиці. І шкода залишати Галицький коледж, бо він по справді став для нас рідним навчальним закладом, ну і, звичайно, ми всі хвилюємося, бо це дійсно той день, з якого починається зовсім інше і вже справді доросле життя».

Привітав випускників із закінченням навчання і міський голова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Я бажаю всім вам не зупинятися на досягнутому, я бажаю вам завжди самовдосконалюватися, завжди вчитися, завжди досягати нових вершин. Я бажаю вам бути успішними. Якщо будете успішними ви, буде успішне наше місто, буде успішною наша країна».

 

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top