Ви знаходитесь: Головна / Новини / Дорожню розмітку та пішохідні переходи оновлюють у Тернополі

Дорожню розмітку та пішохідні переходи оновлюють у Тернополі

 

Оновлення дорожньої розмітки та пішохідних переходів цьогоріч розпочали у кінці травня. Кошти на ці роботи виділили з міського бюджету.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради

 «Згідно тендерних торгів призначили було передбачено на фарбу 799 тисяч, на пластичні маси 265 тисяч і додаткових було, першочергові заходи, це було 186 тисяч».

Наразі більшу частину розмітки на дороги міста вже нанесли. Днями приступлять до нанесення пластичних мас на ділянках доріг після капремонтів.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради

 «На даний час на 95% завершено роботи по нанесені осьових та роздільних ліній і зараз працюємо тільки над пішоходами. Залишилося практично невеликий відсоток виконання робіт – це Новий світ, Старий парк і деякі частково пішоходи та стоп-лінії на інших мікрорайонах міста».

На вулиці Злуки, біля «Універсаму», роботи проводять досі, це місце виділили, як окремий об’єкт, оскільки там часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, пояснює Олег Вітик.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міської ради

«На даний час влаштовано турнікетне огородження з двох сторін, забруковані два з двох сторін підходи до пішохідного переходу. І також влаштовані лежачі знаки – пішохід, відповідних розмірів, які дійсно будуть стимулювати водіїв для того, щоб бути більш уважними. Також по цьому об’єктові було облаштовано додаткове освітлення. Ще незавершений пішохідний перехід червоно-білий».

Також там встановлять додаткові дорожні знаки. Олег Вітик зазначає, якщо такі оновлення матимуть результат, то вже наступного року подібним чином облаштують ще кілька об’єктів. За сприятливої погоди всі заплановані робити мають завершити до 1 серпня. До слова, аби не перекривати рух транспорту, роботи ведуться в нічний час.

 

Автор: Мар’яна Феник

Мар’яна Феник

1 коментар

  1. Галина

    А про вулицю Лесі Українки мабуть забули. Там знаходяться п’ять важливих переходів. Водії не бачать розмітки і проїжджають просто по п’ятах пішоходів. Чекаємо на розмітку.

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top