Ви знаходитесь: Головна / Новини / Луганчани приїхали на Тернопільщину перейняти досвід децентралізації

Луганчани приїхали на Тернопільщину перейняти досвід децентралізації

Луганчани приїхали на Тернопільщину перейняти досвід децентралізації. Делегація зі Сходу, а це представники територіальних громад, районних рад та РДА,  кілька днів перебуватиме в області. В рамках візиту – відвідування вже створених в нас територіальних громад.

РОМАН КОСИНСЬКИЙ, заступник голови Луганської ОДА

«Мета нашого проекту – це проїхати по всій Україні, першою в нас була Полтава, далі ми були у Вінниці, далі приїхали до вас. У вас в нас такий опорний пункт, тому що процес децентралізації у Тернополі зараз найактивніший і один із найефективніших. Тому, ми плануємо, може, на Хмельниччину заїхати, і кінець у нас буде – Львів та Закарпаття».

Роман Косинський каже, зараз, аби відновити мирну Луганщину потрібні активні лідери.

РОМАН КОСИНСЬКИЙ, заступник голови Луганської ОДА

«Ми вже це переконалися, якщо є лідер, якщо є група, яка зацікавлена в цьому, все інше – буде. В Тернополі є лідери, є команда, яка цим переймається, реформа йде, якщо в іншій області нема такої команди, нема таких лідерів, реформи, будь-яка реформа, будуть загальмовані».

ВІТАЛІЙ РОСЛЯК, голова Нижньодуванської селищної ради

«Дивіться, згідно до перспективного плану, наша громада включає в себе 9. Але дали згоду тільки 2 приєднатися до Нижньодуванської селищної ради поки що. Мабуть, ми не досить правильно провели роботу іменно з громадами, іменно з людьми. Люди, насправді, бояться. Вони бояться змін. Все нове, як кажуть, здається чимось страшним. А не було би гірше…».

Нагадаємо, Тернопільщина є лідером по кількості новоутворених громад, зараз їх кількість становить – 26. Своїм досвідом вони готові з радістю ділитися, зокрема із українцями з Луганщини.

ОЛЕГ ВАЛОВ, заступник голови Тернопільської ОДА

«Та, що поближче, Великогаївська громада. Далі ми планували – Васильківська, Гусятинська, Іванівська, Скалатська, Микулинецька, Почаївська. Кажу, в нас є їх 26, кожний готовий до себе прийняти, показати результати. Можливо, ми зараз на протязі тих двох днів, буде змінений якийсь графік, тому, що бачу, конкуренція досить посилюється і кожний голова хоче показати своє надбання і поділитися свої досвідом».

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top