Ви знаходитесь: Головна / Новини / На ринку кавуни та дині безпечні для вживання

На ринку кавуни та дині безпечні для вживання

На прилавках ринку тільки зникли полуниця та черешня, як вже з’явилися кавуни, дині та виноград. Наші кореспонденти дізнавалися, наскільки безпечні для вживання сезонні смаколики.

На новому комунальному ринку день починається з ветсанлабораторії. Там працівники перевіряють всю продукцію, перш ніж вона з’явиться на прилавках.

НАТАЛЯ БІЛЕЦЬКА, завідувач лабораторії ринку «ВІП-МАРКЕТ»

«На сьогоднішній день поступила оптова партія дині з Херсонської області, два підприємці. Відібрані проби дині, зроблений аналіз дині, нітрати в межах норми».

При порозі 90 мг/кг, в динях показник близько 30. Аби перевірити, купуємо першу-ліпшу на ринку диню і несемо її в лабораторію. Там на наших очах її перевіряють – перевищення норми нітратів також немає. Щоправда, розповідає Наталія Білецька, минулого тижня ситуація була кардинально іншою.

НАТАЛЯ БІЛЕЦЬКА, завідувач лабораторії ринку «ВІП-МАРКЕТ»

«Ми бракували диню і не допускали до реалізації. При новій партії цього не відмічається, можна споживати диню. Звичайно, треба перевіряти експертний висновок у продавця. Там написаний вміст нітратів  і допуск до реалізації».

А щодо кавунів, то в цьому сезоні їх не бракували. Рівень нітратів херсонських кавунів верхньої межі не досягав. Як і в персиках, абрикосах, нектаринах та винограді.

п. НАДІЯ, продавець

«Сезон закінчується абрикоски. Ще трошки і все, вже будуть такі маленькі абрикоси. Кавуни, диньки ще довго будуть. Літо таке жарке, жарко. Всюди в Херсоні жарко, в Чернівцях жарко і воно всьо доспіває і всьо привозять нам».

Різноманіттям на прилавках радіють і користуються тернополяни. На ринку людно, пані Надія каже, найбільше зараз купують абрикоси –  на варення. Хоч за них правлять 45 гривень, а за персики вдвічі менше – 22. До того ж, переконує продавець, персики теж можна консервувати.

п. НАДІЯ, продавець

«Закривати кампот дуже добре з персиків. Персиків, чуть-чуть лимонної кислоти на кінчик ножичка і все. І персик – супер. Кампот дуже добрий».

Не менш смачні, а до того ж дуже корисні – чорниці. Пані Ольга розповідає, ягода закарпатська, екологічна.

п. ОЛЬГА, продавець

«Найкраще зараз споживати, два-три тижні по 200 грм. вдень, то вітаміни на цілий рік. На зір добра, при цукровому діабеті, дітям треба. При шлунково-кишкових захворюваннях».

До того ж, у лабораторії запевняють, перевірили і чорницю, їсти її – можна.

НАТАЛЯ БІЛЕЦЬКА, завідувач лабораторії ринку «ВІП-МАРКЕТ»

«Ми досліджуємо на вміст цезію, і в нормі. Можна споживати чорницю. Підвищеної норми не було, тільки один випадок такий був із міста Сарни, там був підвищений вміст радіації. Ми зняли з реалізації і більше не поступала з Сарнів чорниця».

Щоправда, додає Наталія Білецька, говорити про якість продуктів можуть лише в межах нового комунального ринку, де вони і перевіряють партії від постачальників. А тому біля доріг та за межами ринку купувати овочі та фрукти не рекомендують.

 

Автор: Оксана Максимлюк

Оксана Максимлюк

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top